Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

sagol ali canım benim aşk çocugu.ah ömer ah sorumsuz herif ne güzel çalıyoduk işte ne mesut günlerdi.
buarada 5 şubat konseri kesinleşti gruplar falan kesinleşince yeni bir msj daha atacagim.biziz barda...

Veeeeeeeee Rock Alive #10 !!! 10. konsere ulaştık ve o gün bunu kutlamak istiyoruz...

Gruplar:(Sırasıyla)

Dengesiz Herifler
DeM
Hünkar Bile Beğendi
The Next Highway

@ Biziz Rock Bar @ 5 Şubat 2005 Cumartesi
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

...Anti Organizasyon...

Satılık Ride ve Hi-Hat

Satılık Ride ve Hi-Hat

Ride: Paiste 302 (20") 80 ytl
Hi-Hat: Paiste 402 (13") 80ytl

Not:2 zil de birbirinden temiz ve bakımlı hayran kalacaksınız.

Tel: 0535 936 48 56 (arda)

rockalive10k.JPG

Konserde orada olmayı isterdim, Küçük bir İstanbul gezisi çıktı, kusura bakmayın bir dahaki konsere orada olacam=)-
Konserde başarılar..
Kendinize iyi bakın kardeşlerim
=)-

hmmm güzel afiş ha:)
tüh erinc ya yeni sarkılar vardı neyse erinc gitti ölen ölür kalan saglar bizimdir.
tüm sewenlerimi hayranlarımı bekliyorm tekrar bizize.

Dengesiz Herifler
DeM
Hünkar Bile Beğendi
The Next Highway

@ Biziz Rock Bar @ 5 Şubat 2005 Cumartesi
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

ilk defa bugün dinledim
beğendim
eğlendim
ankara punk'ı bir adım daha attı ileriye doğru.

grup içi uyum iyiydi, ileride daha sağlam daha oturaklı olacaksınızdır...tebrikler.

ahali yeni parcalara pek calisma firsatimiz olmamisti ama yinede begendiseniz sevindik..tesekkur ederiz grupca...

dem size ayrica tesekkur ederiz umariz birlikte daha cok konserler yapariz..

evvela sevgili dem ve göktug saolun sizde sizide ilk kez dinledim ben ne güzel calıyonuz öyle.ayrıca alet edevat icinde teşekkürler..

Zortezurtek begendigin icin kedimi cok hoş hissettim:)tekrar bekleriz canm bidahakine tanısmakta nasip olur işallah...

sevgili ali en küfürlü sarkıyı begenmişin sende.ama en eglenceli sarkilardan biri zaten.yahu hepsi eglenceli..ehehe

sevgili idyllic acayip seviniyorum böyle insanlar gelip eglendim diyince.helede bunu sen diyosan:)şakaa.ama inatla israrla tekrar bekliyorum hepinizi bidahakine tanısmak ümidiyle...

Geri