Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

maşallah pek iyidiniz...ama bizimle kapışacak kadar çok sıçtınız sizde anlamadım sanmayın :)
şaka bi yana hakkaten çok beğendim sizi.. özelikle arifin sahne performansı süper :) bide haftaya cumartesi gonser desem ok dermisiniz?? yeri saati sölerim

Çok doğru yoldasınız :)
Valla bir sene sonra iyi yerlerde göreceğiz sizi bu hızla devam ederseniz.
Ayrıca vokalistiniz çok başarılı bir frontman ve trompet olayı süper olmuş :)
PUNK'S NOT DEAD :)

Tebrikler çok keyif aldım izlerken :)

öhöm biliyorum reel big fishin olmadıgını eski bi sarkı ama reel big fish tadında calcaz dedim.tesekkürler begendiin için ayriyetten.sevgili operation ivy

ya mustafa sorma ya böyle her hatada soguk ter döktüm ama wallaada billada tek studyoyla cıktık yeni 4sarkıyı.bi elemanın stajı vardı öbürü satıp durdu ismi lazm diil kıl oldu tüy oldu derken cuma oldu studyo yaptık aha cumarteside konser verdik.cumartesini adamlara soriym hemen haber etcem sana..sagol tebriklerin icin

sevgili deja vu üyeleri evvela tebrikleriniz icin cook teşekkürler.akabinde bizi begendiginiz için mutlu oldum baya.tekrar beklerim konsere sonrada iade-i ziyaret yaparız ilk konserde.görüsmek tanismak üzere..

YAPRAK , operation_ivy begendiyseniz allah razi olsun valla o kadar hataya ragmen..tessekkurler icten icten..

sevgili dengesiz herif sana da kurban oliyim;)nese olur ole duzelir calisamadik satislar oldu studyo muhabbetinde elemanlarda ve yetismedi..canimiz saolsun..ama sen bizim derdimizden anlarsin hehe..buarada ben sizi baya begendim..birlikte yapalim yine bize uyar buyuk ihtimalle..

ve cenk - baris dejavu tayfasi eglendinize sevinim.madem bole hep birlikte bisiler yapalim..epey oldu ayni sahneye cikmayali dagitiriz bi vakit olursa..optum koltuk altlarinizdan...

cumleten gorusmek uzere...

yine ordaydım yine begendim yine eglendim.cok meshur olcaksınız cooook.ama daha cok calısarak.

arakadşlar izin verirseniz bi yorumda bulunmak istiyorum ....

bu isimle bir yerlere gelebileceğinizi sanıyomusunuz..... hünkar bile beğendi= imam bile bayıldı olmuş!!!:) bence gayet iyisiniz ama ilerisi için biraz daha marjinal bi isim bulabilirsiniz dimi? kırdıysam kusra bakmayın...

yok canm ne kırılması aşkolsun...
tabikide her türlü eleştirye açıgız lakin daha marjinal ve daha dikkat cekici bi isim düsünemiyorum bile.isim cok aradık ama hünkâr bile beğendi hem eglenceli olusumuzu hemde türk olusumuzu simgeliyo bence ve diger grup üyelerince şahane bi isim.
ayrıca şu imam bile bayıldı esprisini yapan 50. kişi olarak sana süpriz hediyelerimiz var:) eheheh
senin düsündüün daha iyi bi isim varmıki?

tesekkür tekrar operation ivy.repertuarımızı genişletmek icin baya cover calısıyoruz bu ara harbiden cover sıkıntımız vardı çünkü hep besteler üzerine yogunlaşmıştık.yakında hertürlü isteğe acık olcaz merak etmeyin.

****Konser****

gruplar

Hünkâr Bile Beğendi
Dengesiz Herifler
Lithium
Rainy Day

Yer:
Andaç Kafe
selanik cad. metropol sineması karşısı

12Şubat2005
saat 18:00

slm
endorphine olarak orda olmaya calışacaz
ama biz gelemesek bile sizi bekliyoruz..
13 ocak'ta Biziz'deyiz
valla çok memnun edersiniz bizi
biz de gelmeye çalışıcaz
görüşürüz umarım...

goawaybaby demiş ki:
yok canm ne kırılması aşkolsun...
tabikide her türlü eleştirye açıgız lakin daha marjinal ve daha dikkat cekici bi isim düsünemiyorum bile.isim cok aradık ama hünkâr bile beğendi hem eglenceli olusumuzu hemde türk olusumuzu simgeliyo bence ve diger grup üyelerince şahane bi isim.
ayrıca şu imam bile bayıldı esprisini yapan 50. kişi olarak sana süpriz hediyelerimiz var:) eheheh
senin düsündüün daha iyi bi isim varmıki?

yeni bir isim? imam bile beğendi nasıl? :LOL: ne diyim eğer bu isim sizi yansıtıyosa söz kursakta kalır... saygılar

Eyvallah beyler gelemedim ama yorumları görünce cok sevindim..
Ellerinize sağlık, umarım gitgide daha da güzel olacak=)-
Öpüyorum herbirinizi..

Geri