Gökhan Dabak

'Forum Meydanı' forumunda bortu tarafından 6 Aralık 2004 tarihinde açılan konu

1. Ya bu karikatüristi benden başka seven yok mu? Deli Cevat bence karikatür tarihinin en komik, en bilgili ve en paranoyak karakteri. Daha önceden Dr. Vektör de vardı ondan öncesiniyse bilmiyorum. Bu aralar bir de Nasreddin Hoca karakteri var. Çizim tarzı da diğerlerinden oldukça değişik.

2. valla hocam bence ona verilen onca sayfaya yasık,siyan oluo, geldiğinde üsülmüştüm dergiye, bana göre L-Manyak'ta kalsa daha iyidi...

3. Heyheyy senelerin Deli Cevatı... Sevilmez mi be? Ha Benjamin?

4. evet cevat abi. ama bence maksimusun da fikrini almak lâzım zaten değil mi maksimus?
    Ai ai, mööööö!!???!?!!

5. maksimus mu?sen biraz saate bak istersen zın zın zın...

6. niye be?

7. Feridun Düzağaç'ın son albümünde bir şarkı söylemişti..Mavi Tekme..Allahım o ne dayanılmaz ne kötü bir şarkıydı..Karikatürist olarak kalması çoook daha iyi olur...

8. Hadi ya!? Ondan hiç haberim yoktu.

9. Çok yönlü bu şahsın aynı zamanda Reçel adlı bir albümü vardır.. Ölülere halay çektiren dinlenilesi bir albümdür..

Dudağına reçel bulaşmış..
    Sordu bez nerede?
    Dedim ki sakladım..
    Bil bakalım niyee?

10. Vay bea bundan da haberim yoktu! Ne tarzında albüm? Dinlenesi oldugu kadar da, bulunabilesi bir albüm mü peki?

11. Sanırım o ikinci özelliği taşımıyor..

12. mavi tekmeyi dinledim. çok da kötü değil. eğlenceli bi şarkı olmuş, ama o adamın albümünde ne arıyor, onu anlamadım. Diğer albümüyse hâlâ merak ediyorum.

13. sabaha kadar reçel i dinlediğim zamanları hatırlarım...hele ilk dinlediğimde sordu bez nerede kısmını anlayamamıştım,delirmiştim:)

14. 1 at 4 nal 8 kahkaha dönerde döner dünya nuhauahuahauh :) Bu arada RealHeroOrko kardeş peltekmisin ya vah vah vah o nasıl yazmak.. Yada diline bişeymi yapıştı en beyazından..

"sayfaya yasık,siyan oluo, geldiğinde üsülmüştüm "

15. Deli Cevat mizah tarihinin en zeki çizilmiş karakteridir sözüne katılıyorum...

16. deli cevaaaaaat
    süper karakter ya

iyi geceler benjamin
    iyi geceler cevat abi

17. nasrettin hoca da güzeldi
    iyi adam çok yönlü adam
    reçel
    mavi tekme
    adamların burnunda saat var ya ben ona koptum :) ehehhee

18. Yoksa sen Cevat'ın zügündeki saati görmedin mi? :D:D Bu ayki Lombak'ta, kolunu koparan adam çok komik. tavsiye ederim.

19. bencede karikatürist olarak kalması çok çok ii olur;değilmi cevat? :)

20. hım eleman süper çizim yapar süper konu yazar çok iyi bir insandır bu albümü var birde bende var ama güzel değil bence senin dediğin gibi yıldız tilbeyle bi düeti var sözler çok komik :D eskiden deli cevat ı çıplak çizerdi o zaman daha üretken esprileri vardı sonra imza günlerine gelmiş aa beni bu yaştadamı çocuk okuyo diye hop dedi giydirdi deli cevat abiyi saati burna taktı ve eskiden leman da kısa çizerdi deli cevatı çokdaha güzeldi bence o zamanlar bu arada bortu sen istanbuldaymışsın git leman kültür e oradan al hem ilhami yi görürsen izmir den efeden sana selam var de :D eheue leman kültür den alabilirsin yani dediğim gibi ilhami beni hatırlarsa kıyakda yapar bu arada fiyatı 3,5 ytl ydi

Bu Sayfayı Paylaş