Gökhan Dabak

Ya bu karikatüristi benden başka seven yok mu? Deli Cevat bence karikatür tarihinin en komik, en bilgili ve en paranoyak karakteri. Daha önceden Dr. Vektör de vardı ondan öncesiniyse bilmiyorum. Bu aralar bir de Nasreddin Hoca karakteri var. Çizim tarzı da diğerlerinden oldukça değişik.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet cevat abi. ama bence maksimusun da fikrini almak lâzım zaten değil mi maksimus?
Ai ai, mööööö!!???!?!!

Feridun Düzağaç'ın son albümünde bir şarkı söylemişti..Mavi Tekme..Allahım o ne dayanılmaz ne kötü bir şarkıydı..Karikatürist olarak kalması çoook daha iyi olur...

Çok yönlü bu şahsın aynı zamanda Reçel adlı bir albümü vardır.. Ölülere halay çektiren dinlenilesi bir albümdür..

Dudağına reçel bulaşmış..
Sordu bez nerede?
Dedim ki sakladım..
Bil bakalım niyee?

mavi tekmeyi dinledim. çok da kötü değil. eğlenceli bi şarkı olmuş, ama o adamın albümünde ne arıyor, onu anlamadım. Diğer albümüyse hâlâ merak ediyorum.

UnusuaL demiş ki:
Çok yönlü bu şahsın aynı zamanda Reçel adlı bir albümü vardır.. Ölülere halay çektiren dinlenilesi bir albümdür..

Sordu bez nerede?
Dedim ki sakladım..
Bil bakalım niyee?

sabaha kadar reçel i dinlediğim zamanları hatırlarım...hele ilk dinlediğimde sordu bez nerede kısmını anlayamamıştım,delirmiştim:)

1 at 4 nal 8 kahkaha dönerde döner dünya nuhauahuahauh :) Bu arada RealHeroOrko kardeş peltekmisin ya vah vah vah o nasıl yazmak.. Yada diline bişeymi yapıştı en beyazından..

"sayfaya yasık,siyan oluo, geldiğinde üsülmüştüm "

Yoksa sen Cevat'ın zügündeki saati görmedin mi? :D:D Bu ayki Lombak'ta, kolunu koparan adam çok komik. tavsiye ederim.

UnusuaL demiş ki:

Sordu bez nerede?
Dedim ki sakladım..
Bil bakalım niyee?
hım eleman süper çizim yapar süper konu yazar çok iyi bir insandır bu albümü var birde bende var ama güzel değil bence senin dediğin gibi yıldız tilbeyle bi düeti var sözler çok komik :D eskiden deli cevat ı çıplak çizerdi o zaman daha üretken esprileri vardı sonra imza günlerine gelmiş aa beni bu yaştadamı çocuk okuyo diye hop dedi giydirdi deli cevat abiyi saati burna taktı ve eskiden leman da kısa çizerdi deli cevatı çokdaha güzeldi bence o zamanlar bu arada bortu sen istanbuldaymışsın git leman kültür e oradan al hem ilhami yi görürsen izmir den efeden sana selam var de :D eheue leman kültür den alabilirsin yani dediğim gibi ilhami beni hatırlarsa kıyakda yapar bu arada fiyatı 3,5 ytl ydi

Geri