keman notaları

keman notası dediğin ne yani, orjinal mi fotokopi mi, klasik müziğe mi yoksa başka bir müzik türüne ait notaları mı, hangi bestecilerin notalarını istiyorsun...? soru çok, tam olarak ne arıyorsun kısacası?

yann tiersEn tam olarak klasik sayılmaz ki... ayrıca notasını da bulabileceğini pek zannetmiyorum ne yazık ki... arkadaşlarla bi ara aramıştık...
ama o parçaları kulaktan çıkarıyorum ben, hiç notaya dökmeye çalışmadım, ritmlerini bulup yazmak olacak iş değil... :D
üst üste bi beş altı kez dinle, muhtemel çıkarırsın bişiyler..

slm arkadaşlar...bende 2 aylık el apımı bir keman var satıyorum...ilgilenen olursa tüm bilgileri yazarım...

keman'la çalınabilecek türkü notaları arıyorum elinde olan varsa bana gönderebilirmi acaba şimdiden teşekkür ederim...

elimde baya keman notası var pdf olarakta var. isteyen olursa yardımcı olabilirim. ek olarak emulede baya var her sazdan nota

arkadaşlar bende kemanda çalabileceğim notalar arıyorum özellikle modern notalar olsun istiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfeen!!

selam arkadaşlar... kemanı çook seviyorum . ben de nota arıyorum ama bulamadım . lütfen yardımcı olabilirmisiniz. birde metodla ilgili bazı sorularım olacak yardımcı olabilirseniz çooook sevinirim.

ÖNCE TEŞEKKÜR EDERİM BEN ÖRNEÐİN FERHAT GÖÇER İN YASTAYIM ŞARKISIN VEYA TATLISES TEN BİR KAÇ PARÇA OLABİLİR EÐER ULAŞTIRIRSANIZ MEMNUN OLURUM YANİ İNTERNETTE GENELDE TSM VAR BAŞKA BİR ŞEYDE BULAMIYORUM BİRAZ FANTAZİ ARABESK OLABİLİR

Geri