Ice Age I-II

Ben en çok mağarada kapalı kaldıkları zaman sid 'in fatketmeden evrim sürecinin önünden geçerken bi yaratık görüp " a a fish" demesine bitmiştim. Bunu bir arkadaşıma anlatırken hatunun keklenip hani nerde demesi de filmle ilgili güzel bir anı oldu. :)

ilk başta çizgi film diye izlemek istememiştim ama arkadaşımın ısrarı sonucu izledim.her ne kadar çizgi film olsada muhteşem bi film.büyük küçük herkes izlemeli.özellikle son sahne çok hoş.

:D bence çok iyi
Filmin en iyi sahneleri bence modern mimari olayı ile ilk baştakı o menyinin sevk için hayvanların öldürülmesinden hoşlanmıyorum deyişiydi.Bencede çok güzel...

canım sıkıldıkça açar izlerim.hiç de sıkılmadım.her seferinde kahkahalarla izliyorum.bence en iyisi kulvarındaki diğerlerinin arasında..
evet..modern mimari :D
bi de sonunda artık kafasını karıştırmaya başlayan küresel ısınma mevzuu!!:D
izlemeyenlere tavsiye ederim ben de..
ama orjinal dilinde olanını !!

Türkçe dublajı, orijinal seslendirmesinden kat be kat daha iyi...

Yalnız mağara sahnesi tam kombodur. üst üste kopartan sahnelerle doldur. şahsen en çok uzay yolu göndermesine gülmüştüm.

Tek kelimeyle mükemmel bir animasyondu. Sahneler aklıma geldikçe hala çok gülerim. Ne kadar animasyon sevmem diyen arkadaşım varsa Ice Age'den sonra hepsi animasyon ve çizgi film hastası oldular. Konusu açısından Ice Age, animasyon kalitesi açısından da Monsters en beğendiklerimden.

sid in karpuzu yere vurmasi ve kuslarin birbirini teselli etmesi bitirmisti beni...2 kedimi filmi izlemeden 2 gün önce almistim hemen birinin adini soto digerininkini diego koydum...

İkincisi geliyor şimdi. Nette arattığınız zaman trailer'ını bulabilirsiniz :)
Yine bizim ufaklığın (sincap mıydı neydi o?) yeni bir macerasıyla başlıyor trailer. Bakalım bizim bu üçlü yine neler yapıcak ? :D

valla bende animasyon hastasiyimdir the monster inc. ve ice age bu 2sinden gzl animasyon filmi izlemedim...( cizgi filmlerede giderim örnek lilo ve stiç'ide izlemişimdir )

bence karakterler cok guzel özellikle sid'in tavua benzeen kuslardan aldiği karpuzla yaptiği haraketler ve ardindan karpuzu yere atişi yardi beni dakkalarca gülmüştm...

bide yine sid yerden aldiği sarkiclarla boğazina gecirmiş gibi yapmişti ordada dakkalarca gülmüstüm...

nese bence cok iyi bir animasyon...konusu ilginç bide baymiyo yani espriler falan...animasyonlar filmlerin artmasi dileğiyle...

saygilar...

Roth-Azad demiş ki:
Yine bizim ufaklığın (sincap mıydı neydi o?) yeni bir macerasıyla başlıyor trailer. Bakalım bizim bu üçlü yine neler yapıcak ? :D

link verirmisn ben bulamadim...tesekkurler

Roth-Azad demiş ki:

link verirmisn ben bulamadim...tesekkurler

Zekice esprileri ve yerinde mesajlarıyla başarılı bir animasyon. Artık animasyonlar küçüklerden çok yetişkinlere hitap eder oldu zaten. :)

Haluk Bilginer ve Ali Poyrazoğlu'nun da olduğu Türkçe dublaj çok başarılı; ama favorim Sid. Sid'in Türkçe dublajını kim yapmış, bilen var mı?

Lİnk vermeyi tabiki isterim ama bu aralar internetimde problemler var ve gayet yavaş arama yapamıyorum (zaten ben bir arkadaşımdayken izledim. Linke sahip değilim.)
Elime geçtiği an buraya yazarım.

Geri