Ice Age I-II

monster inc.le birlikte en sevdiğim animasyon filmidir ice age...ikincisinin çekilmesi güzel oldu bak...monster inc.inde 2ncisini çekseler keşkem...

buna rakip gösterebileceğim tek film madagaskar'dır.
süper bi film hele türkçe dublajda harikalar yaratmışlar.

-do you speak türkçe
-wat didin gülüm?

baya yarıldım izlerken. ice age'i beğenenler madagaskar'ı da izlesin. tavsiyedir.

Bayılıyorum izlerken çok çok keyif aldım... Bir kanal da ice age2 nin fragmanını gösterdiler çok tatlılardı:))) iki buçuk ay çabuk gelir geçer;)

2. filmin gelmesine çok bişey kalmadı. animasyon manyağı biri olarak bu filmi çok beğendim. moralim ne kadar bozuk olursa olsun bu filmi izleyince keyfim yerine geliyo ve bir daha bir daha izlemek istiyorum. çok başarılı buldum...

Sonunda Türkçe dublajlı da olsa izleyebildim. (Sağolsun anarchist bütün İnglizce replikleri verdi. :D) Çocukların sıkıldığı ama yetişkinleri sürükleyen bir animasyon olduğu kanısına ben de katıldım. Ders verici ögeleri eğlenceli bir şekilde işlemiş Ice Age.

En çok güldüğüm sahne filmin başında göç eden sürünün ortasındaki dinazorun çağın adının neden "Buz Çağı" olduğuna takılmasıydı.
-Neden "Soğuk Çağ" değil de "Buz Çağı"?
-Çünkü herde çok fazla buz var.
:LOL:

Devamı olan ikinci filmi de sabırla bekliyoruz.

Saygılar...

Eveeet :D Nihayetinde senelerdir beklememize değdi ve Ice Age 2: The Meltdown gösterime girdi.

Yine muhteşemdi, yine harikaydı. Bu sefer Scrat, Sid, Diego ve Manfred'e Ellie, Crash ve Eddie de katılırlar. Tabii ki sevimli sincabımız Scrat yine olup olmadık her yerde türlü talihsizlikleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Daha filmin gösterime girdiği ilk gün olması sebebiyle pek fazla anlatmayacağım. Aradan biraz zaman geçsin o zaman esprileri patlatmaya başlarız. :D

Kesinlikle bulunacak ilk fırsatta izlemeli Ice Age hayranları :D

Ancak ben hala takıldım kaldım ki :

"Where is the baby?"
"There iiiiiiiiissss!!!!!"

:D:D:D:D

Geri