Ice Age I-II

güzel bir filmdi ama ilki çok daha güzeldi diye düşünüyorum. film boyunca susmasalar bile salonun yarısından çoğunun çocuk olmasıysa ayrı bir güzellikti. zamane çocukları cin gibi bir kez daha görmüş olduk.

ilkinin tadını alamadım ama herşeye rağmen sinema ekranında diego sid ve manny(miydi?) buluşmak çok iyiydi.

serotonin_4_all demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
Umarım kısa sürede VCD'si çıkar da, bir daha masraf etmeyiz tekrar izlemek için. :LOL:

Sevgiler...

perşembeleri kampanya var.yarın iki kez daha üst üste izlicem ;)
Tekirdağ'da herhalde o kampanya? Bizim sürekli gittiğimiz sinemada pazartesi ve çarşamba halk günü ama zaten normal bir günün öğrenci bileti fiyatıyla halk günündeki bilet fiyatı arasında 50 kuruş fark var. Bizim için pek bir şey değişmiyor. :)

Sevgiler...

ben de bugün gittim :D süperdi bence. bu film daha çok aksiyon içeriyo bi de. çok çok eğlenceli mutlaka gidilmesi gereken bir animasyon aynı ilki gibi. Teknolojinin harikaları...

gerçekten komikti ya hoşuma gitti.türkçe versiyoununa gittim dolayısıyla şarkıları da kültürümüze uyarlamışlar geyik ama hoş olmuş..özellikle sid in mamutun arkasından "hababam sınıfına ithafen" ah bu hayat çekilmez...i söylemesi baya şoka uğrattı beni:)

silent_guitar demiş ki:
serotonin_4_all demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
Umarım kısa sürede VCD'si çıkar da, bir daha masraf etmeyiz tekrar izlemek için. :LOL:

Sevgiler...

perşembeleri kampanya var.yarın iki kez daha üst üste izlicem ;)
Tekirdağ'da herhalde o kampanya? Bizim sürekli gittiğimiz sinemada pazartesi ve çarşamba halk günü ama zaten normal bir günün öğrenci bileti fiyatıyla halk günündeki bilet fiyatı arasında 50 kuruş fark var. Bizim için pek bir şey değişmiyor. :)

Sevgiler...

hani bir telefon hattının kampanyası var ya perşembeleri bir bilet alana ikincisi bedava,ondan bahsediyorum.sizin oralarda da vardır. zaten tekirdağ'da öyle şeyler olmaz pek izmitteyim ben :)

MaraJade demiş ki:
türkçe versiyoununa gittim dolayısıyla şarkıları da kültürümüze uyarlamışlar geyik ama hoş olmuş..özellikle sid in mamutun arkasından "hababam sınıfına ithafen" ah bu hayat çekilmez...i söylemesi baya şoka uğrattı beni:)

mamut keçeli sıçanı havaya fırlattığında da 'uçacaksın, uçacaksın...' diye şarkı söylemesi de beni çok güldürmüştü :D

Çok eğlenceli filmdi gerçekten.Salonda yaş ortalamasını yükseltiyorduk arkadaşımla. Ama böyle filmleri sinemada küçük veletlerle izlemek daha da bir eğlenceli oluyor.: ))Bağıra bağıra yorum yapanlar, "Anne çok korkuyorum çıkalım"diye ağlayanlar ama peşinden kahkahayı basanlar. Böyle eğlenceli bir film en güzel böyle eğlenceli bir ortamda izlenir zaten.

İkinci filmi çok tutmadım. Fazla klişe olmuş, aslında genel olarak bir animasyon, hitap ettiği kesimde belli klişe olması doğal ama Ellie karakterinin genel yapısı direk Nemo'daki adını unuttuğum hafıza problemi olan tiplemeden araktı. Nerde ne olucağı belliydi vs.. Bunları geçtim ne olursa olsun eğlence amaçlı bir film çokta takmamak gerek ama bence espri anlayışı ilk filme göre düşüktü.. Sahneler daha hareketsiz geldi. Bilmiyorum aslında tam olarak ne eksikti ama eksikti işte :) Sıkıldım bu sefer izlerken.

Geri