wormz

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda di_giorgio tarafından 10 Aralık 2004 tarihinde açılan konu

1. 2003de kurulan harika bir grup.
    vokal:yakup
    gitar:alper
    gitar:arman
    bas:can
    davul:gökhan

glam tarzı coverları başarıyla çalan grupta ben de bir zaman çaldım.hatta kuran elemanlardan biriyim.bir süre de magick ve mbmden tanıdığımız mustafa da bu grupta bulundu.ilk konserlerini odtü bahar şenliğinde verdiler bu sene.yarın da biziz bardalar.keyifle izlenesi gruptur.tavsiye ederim.

2. Bu sayfayı açtığın saol Serkancım. Gitaristimizin adı Arman doğru. Tarzımız glam rock-classic rock. Biziz bar'da yarın da çıkıyoruz saat 8'de. Herkesi bekleriz. -gökhan

3. 89

89

79
    0
    300
    bugün izledim ilk defa, gayet süperdi. senkronize gitar solo olayına ayrıca bi hayran kaldım ;)
    çok güzeldi.. başarılar..

4. Bence de süperdiniz arkaaşlar :)=
    Yarın da işalla daha süper izleyeceğiz :)=
    Wormz Pazar akşamı saat 20:00 gibi Biziz Bar'da...
    görüşmek üzere...

5. Çok güzel bir playlist'iniz var, grupça da çok uyumlusunuz, ayriyeten vokalinizin çok sağlam bir sesi olduğunu da eklemek isterim, sahnede bize (Hair) teşekkür etmeniz bizi grupça çok duygulandırdı :p , saolun :D ... Başarılar

6. Ankaradan degil mi bu grup ?

7. ctesi günü bizizdeki konserinizdeki performansiniz
    sectiginiz sarkilar kadar güzeldi.

8. ya süperdiniz ne diyeyim... başarılar tebrikler. bu tarz çalan grup o kadar zor bulunuyor ki... cmt tüm parçaları söyledim ben de :))

9. 89

89

79
    0
    300
    evet ankaradan. hatta yanlış bilmiyorsam ODTÜ'den. kısmen ODTÜ'lü olduğuna eminim de, tamamını bilemiyorum :lol:

10. Ya hepsi Odtü'den galiba :D Bir kişiden emin değilim :)

Skid Row çalan bildiğim tek grup! :) Bu bile başlı başına yeterli benim için :),

11. Geleydin o zaman kardeşim :)=
    Bence de iyilerdi :)=

12. harikalardı.bence de o kadar önemli niye gelmezsin konsere?

13. haftasonu bizi dinleyen herkese teşekkür ediyorum. özellikle de pazar günü yalnız bırakmayanlara. zira çok az kişi vardı pazar günü bizizde o yüzden bence çok kötü bir performans sergiledik. ama olsun dostlar saolsun :p

YÖNETİCİ NOTU: İMZANI DÜZELT. (MAX. 3 SATIR)

14. ah be ben olcaktım orda bağıra çağıra skid row söylerdim :)

15. skid row u cok seviyorsan sende gitseydin evlat. tutan mı var . neyse bi daha ki konsere beraber gideriz artık.bende merak ettim nasıl calıyormus arkadaslar:)

16. djan

djan

22
    0
    300
    Sevgili Serkan'a burdan saygılarımı sunar,tesekkuru bir borc bilirim,kendisi grubun fahri menajeri konumundadır.Hatta teknik patrondur ve de kaleci antrenörüdür. :)

17. aynı zamanda grup masörüyüm... :D
    bu grubun seyircisi olmak bile gurur verici...
    devaaaaaaaam!!!!!!

18. Boş işler bunler Booooş.... Oturup Dire Straits çalmak lazım.... zaten kafam 10bin oldu distortion duymaktan... çok kötü gurubuz biz... izlemeyin bizi... kafanız şişer... Vokalistin sesi ayrıca iğrenç...Yakup git olum bu gruptan... davulcu desen zaten kaprislir lümpenin teki... can ve arman desen captain black içen con-con lar... oooff.... çok fena çoookk... bak HAIR'e adamların concepti var ...vokalistleri süper... iki skid row çaldık adam olduk be...yuh... neyse saçmalama seansımı bitiriyorum... umarım bahar şenliği hariç hiçbiyerde çalmayız ahahahaheahhaeheahaedfadfa
    ...brb.brb...brb

19. oha lan yakışmış motor felan afferim. ama herzamanki saçmalamalarını burayada getirmişin ya pes.. asıl sen git olum gruptan. git "unbreak my heart" çal doya doya... seni frantic seni...

20. Wormz'a Karaleke'den başarılar :)

Bu Sayfayı Paylaş