wormz

ben aktif olmakla hoplayip ziplamaktan ve hatta dinleyicileri de ziplatmaktan bahsetmistim (herhangi bir Guns N Roses vcd veya dvd si edinenler ne demek istedigimi rahatlikla anlayabilirler) makyaj ve perma 80 lerde kaldi geri getirmek hem komik hemde gereksiz olabilir...hatirladigim kadariyla Hair konserlerinin birinde Asli arkadasimizin kendi capinda yaptigi kucuk hareketler buyuk sukse yaratmisti bu da soylemek istedigim sey aslinda..saygilar

Gormeyeli epey i$ler yapmi$sin yakup baboo.
sınıf 64 wormz filan. konserlerde $ekilden $ekile ko$malar :) Tebrik ederim wallah.
Ankarada olaydimda izleyebileydim..

ilgine teşekkür ederiz! :) geçtiğimiz günlerde gitaristimiz arman minüsküs ameliyatı oldu... çok yakında sahalara tam gaz dönecek... o nedenle bu aralar pek bişey yapmıyoruz. ama geri gelicez!! :)

pel_34 demiş ki:
sizi izlemek isterim... :)

ilgine teşekkür ederiz, ancak wormz bundan 8-9 ay önce odtüde verdiği son konserinden bu yana hiç biraraya gelemedi. iş, okul gibi faktörler nedeniyle dağıldık gittik. sanırım artık anılarımızın arasına gömüldü wormz... kim bilir belki bir fırsatını bulur yeniden toplanırız.

ancak yine çoğunlukla glam ve klasik rock çalan, wormz elemanlarından benim ve yakup'un yer aldığı "hard luck" adlı grubu takip etmeni öneririm...

hebelek

wormz 3 sene sonra yeniden toplaniyor. istanbulda harbiye acik havada, tori amos la birlikte sahne alacagiz. 2 sarki icin tori amos un orkestrasi olacagiz. sarkilar surpriz olsun :p

Geri