Þeytantüyü

amanin lustmordcum yanliz mi kaldin bakiim sen oralarda. valla ceyceyi bilmem ama ben gonulden orada olmak isterdim. sadece ŞT ve konustugum forum uyeleri icin tabii ki buna sen de dahilsin. olsun ama sen ordaydin eminim iyi de vakit gecirmissindir. umarim ayni organizasyonu burada da yapma imkani olur :LOL: :LOL:

limon dusuncelerine aynen katiliyorum nitekim bu konuda da volkanla az konusmuslugum yoktur. ama bence onlarin herseyden once bu tarz girisimler icin konsantrasyona ihtiyaclari var. bir de volkan grup adina surekli caba sarfetmekte, digerlerinin hic oyle bir kaygisi yok gibi. benim gozlemimdir bu tabii ki yaniliyor olabilirim. ama bu isler ekip ruhu ve calismasiyla olabilecek seyler. bir kisiye yuklemek acimasiz olur. :cry: :cry:

umarim en kisa surede ŞT de amator sayfasinda degil de turk rock sayfasinda yerini alir.

herkesi kocaman optum. sevgiyle ve muhabbetle ;) ;)

düzenli dinliorum we ayrı bi zewk benim için buraya geldiimden beri wazgecemedim ne diim gayet iiler hatta iiler buarada bide iiler :taptim

simdi olanlar oldu iste :LOL: :LOL: ara tatile girdik ya zaten zor bela yazan cemaat hepten yokolur simdi :cry: :cry:

arkadaslar forumda tatil falan yok biliyosunuz :LOL: :LOL:

ayrica volkan obur tarafa yazip burayi es gecmissin dun aksam hic olmadi :( :( cok darildim. bu sozum sana da kunduncum. oradaki eksikler burada hayatlarindan gayet memnun.

neyse saglicakla kalin. lustmordcum sana da iyi yolculuklar simdiden :elsalla :elsalla

herkese slm, öncelikle limon ve zea'ya hoşgeldiniz demek istiyorum. düşünce ve iltifatlarınız için çooooook teşekkürler :) sltrkc bu konuda neler hissetiğimi biliyor, kendisine ayrıca özel teşekkürlerimi sunuyorum. ekip ruhu ve çalışmalar konusunda bişey söylemeyeceğim, düşün ki taa istanbul'dan bile farkedilmiş :) diğer taraf konusuda şöyle ki; benim bilgisayarım problemli... kundun geldiğinde düzeltiyor, ben hallediyorum :p ve o gün daha mesajları bile okuyamadan net'ten koptum, yarım kaldı, sonra da girmesi ayrı bir dert, kitlendikten sonra kapatmak zorunda kaldım. üzgünüm :( hepinizi öpüyorum, görüşmek üzere

SEYTANTUYU demiş ki:
sevgili aiolos, sende aramıza hoşgeldin. iki şey söylemek istiyorum, 1) Yılbaşından sonra baraka'ya gelenlerin içeriye alınması konusunda yeni bir uygulama başlatılacak. çünkü bundan çok kişi şikayetçi. ve defalarca işletmeye bizzat kendim uyarıda bulundum. Son konuşmam da ise, dikkat etmedikleri takdirde benim sahne performansımında gelen magalak tayfaya göre olacağını ve bunun da hem işletme, hemde şeytantüyü dinleyicisi için hiç iyi olmayacağını söyledim. Bunu ukalalık olarak algılama, şeytantüyü denince akla baraka geliyor, baraka deyince de şeytantüyü. açıldığından beri (daha öncesi de var-kavel) artık bütünleştik ve ben bunun daha iyi olmasını hedeflerken, sırf böyle bir şey yüzünden sorumsuz davranmalarına izin veremem, elbette önce kendi grubumu düşündüğüm için, sonra mekan. 2. konuya gelince : Resime hasta oldum, hatta kıskandım :) Kopyacı demezsen bende oğlumun fotoğrafını koymak istiyorum. Uyy yerim ben onu...
eğer yeni bir uygulama yapılırsa gerçekten iyi olur,çünkü şöyle bir bakınca sizin her zamanki dinleyiciniz dışında bir de piyasa yapmaya gelmiş bir kitle oluyo,eee hatun olarak rahatsız oluyoruz biz de ;) avatardaki bebeği ben de çok beğenmiştim,sen de oğlunun resmini koysana cidden,merak ettim :D

SEYTANTUYU demiş ki:
sltrkc bu konuda neler hissetiğimi biliyor, kendisine ayrıca özel teşekkürlerimi sunuyorum. ekip ruhu ve çalışmalar konusunda bişey söylemeyeceğim, düşün ki taa istanbul'dan bile farkedilmiş :) diğer taraf konusuda şöyle ki; benim bilgisayarım problemli... kundun geldiğinde düzeltiyor, ben hallediyorum :p ve o gün daha mesajları bile okuyamadan net'ten koptum, yarım kaldı, sonra da girmesi ayrı bir dert, kitlendikten sonra kapatmak zorunda kaldım. üzgünüm :( hepinizi öpüyorum, görüşmek üzere

tabii hayatimin yaklasik 25 yilini ankarada gecirip bunun da bir 5 senesini sizleri dinleyerek gecirdikten sonra azicik fikir sahibi olmasaydim ayipti zati :LOL: :LOL: tesekkur ne demek volkancim her zaman

valla bilgisayar problemli falan anlamam volkancim :LOL: :LOL: bir de bu bahaneye kundunu da katmissin ayip valla :LOL: :LOL: onun da hesabi bizatihi kundun beye ayrica sorulacak :LOL: :LOL:

hadin gorusuruz 8O 8O

alllllooooooo ses kontrol deneme bir-iki ve hatta sesimin kontrolu :p :p
bir de ustune sound check :LOL: :LOL:

yav ne kadar egleniyorum bir basima :LOL: :LOL:

neyse alacaginiz olsun ekip :cry: :cry: hem gulerim hem aglarim oldu bu mesajda

daha fazla sacmalamadan bitireyim....

aman da sltrkc'm yalnız mı kalmış :))))) eheue sltrkc 100 'C diye bir grup var klipleri dönüo ya gitaristlerini bi gör bak bakalım kime benzio :)) yaw iki insanın diş yapısı burnu suratı bu kadar aynı olur :)) cidden ben "o" sandım hatta dedim yaw çocuğun sesi o kadar mükemmel nası sadece gitar çalar fln sora çaktım o olmadığını :)))) sen bi gör anlıycan kime benzediini hatta tanıyan herkes anlıyjak eheue

:)) lustmord cum o gece bizi anan tek sendin bence :)) ama bitanesin var yaa :)) belki "rakamları ikiye katlayamadık" buralarda ama mutluyuz yaw :)) sınawlara gelince henüz mükemmele ulaşamadım yavaş yavaş ilerliorum eheue :)) iiydi ama ve de bitti ve de bir aya yakın tail benimdir artık :)) umarım snein de iidr keyifler ws..

diyorlar ki yenilmişiz senin benim gibiler
söyleyenler yazanlar canımızdan bezdirenler
kin tutmuşlar kalp kırmışlar
gel bizimle yürü diyorlar...
yenildiysek belden aşağı vurmadık asla..
acıtmadık!..

anlayan anladıı :)))) yeni eski tüm arkadaşlara selam olsun :)) öptüm hepinizi :))))

:D :D ben anladim kim oldugunu ceyceyim. hani ablanin deyimiyle kesik koyun kafasi degil mi? :LOL: :LOL: bu ara televizyonla pek aram yok ama bakarim nerde donuyor klip? (ozelden yaz)

bu arada dizeleri dokturmusun :p :p ben anladim umarim asil anlamasi gerekenler de anlamistir.

sinavlarda bitmis gecmis olsun canim. sen herhalde bugun donuyosundur memlekete... ama oradan da beni yalniz birakmiyacaksin degil mi?

hadi bakalim yolunuz acik olsun ceycey ve lustmord. optum sizi. :elsalla :elsalla :elsallaa :elsallaa

slm millet, yaw yemin ederim kaç gündür net'e giremiyorum :bilmem bilgisayar deli etti beni :kaydim şu anda da int.cafedeyim, belki ona da inanmayacaksınız ama benim bu saatte yazdığımı hiç gördünüz mü :?:

Valla şu işi bir an önce halletmem lazım, ben cafeleri pek sevmem, evde insan daha bi rahat oluo :cigara

şu an cevap yazamıyorum, sadece bilgi vermek istedim, sonra hepinizle tek tek ilgilenicem :seytan

sltrkc, canım 4 şb. b.manço olayı yattı :( yani benim yüzümden galiba. bi fırsat bulupta konuşmaya gidemedim :oops: neyse bir daha ki sefere

hepinizi öptüm

beni anan herkese çok teşekkürler.tapıyorum size o elli ayaklı suratlardan aradım bulamadım.:p :tap: buldum galiba çıkacak herneyse.izmirdeyim.sınav sonuçları açıklanmaya başlandı.2 tanesi açıklanmış 100 91 almışım.düşünün artık nasıl gittiğini:pgördüğüm göreceğim budur.size bişey anlatayım gülüün.biz ceket diktik.en azından ben diktiğimi düşünüyorum.hoca ceketime bakarken ağlıyordu.giden kumaşa astara ipemi yansın zamana mı yansın kendi emeklerine mi yansın.bana söylediği iki cümle;(bunu mahmut paşada kilosunu 1 milyona satsan almazlar ve seneye tekrar dikmekmi istiyorsun)oldu düşünün artık ne kadar iğrenç olduğunu offff.ne yapayım canım bende gürel erkal değilimki takır takır dikeyim.kadının adı umarım doğrudur.hepinizi çok seviyorum çok özledim görüşürüz.

bu arada amcam resimler hakkında bişey demiyorum orada olabileceğinin en iyisi bu bence çekenin eline senin suratına mikrofonun sapına serkanın gövdesine sağlık:p

selllllaaaaaammmmm millet :D :D cok mutluyum cunku bugun ankara yolcusuyum :D :D bu demek oluyorki volkancim sen bunu okurken ben yolda olabilirim hatta coktan gelmisim de gorusmusuzdur bile
:p :p

valla ne diyim usengeclik, tembellik dizboyu sonunda yaptin yapacagini baris manco organizasyonunu kacirdin :cry: :cry: bilgisayar bozuk, organizasyon kacti gelince bir kulak cekme operasyonu olacak heralde hazir ol :p :p

this cat basarilarinin :p :p devamini diliyorum olur olur zamanla ceket, tayyor artik allah ne verdiyse dikersin :LOL: :LOL:

bu arada volki resimler sanki yerin altinda cekilmis de su yuzune zor cikarilmis gibi :LOL: :LOL: ama asagi yukari belli oluyosunuz don't worry

hadi herkes saglicakla kalsin. :LOL: :LOL: pazartesi burada gorusuruz. tum ŞT uyelerinin, lustmord ve ceyceyimin tabii bir de sevgili turkrock yoneticilerinin bayramini kutluyorum. opuldunuz. :elsalla

selam

Volkan'a ve Şeytantüyü'ne selamlar. Epeydir gelemiyorum dinlemeye, malum bizim de işler filan (karım daha çok dinlerdi sizi. o da çocukla uğraşıyo şu sıralar;). Neyse ilk fırsatta gelip kafa dağıtıcam, seni de beklerim, cuma gölge'ye, cumartesi barfly'a.

Hilal'in selamı var bu arada. birde özel mesajına bakıver.

Sevgiler...

slm herkese:)

yaw resimleri bi arkadaşım ceptel'inden çekti, sorun onda değil bende. Makine bile olsa benden ne kadar ii çıkabilir ki :) hem bööle daha gizemli olmuş :p yüzüm tam belli olmuo zuhahaa....

sltrkc, canım ben bunları okurken sen çoktan gelmişsindir, çünkü hala net'e giremiyorum :(

hepinizin bayramını şimdiden kutlarım. öpenzi

nöbeti sana teslim ediyorum sltkrc cim.ne zaman dönüyorsun umarım 6 sına kadar falan kalırsında şöyle uzun uzun konuşuruz seninle ayak üztütanışmıştık çok zaman oluyor.iyi yolculuk geçirmişsindir inşallah sağ salim vardığını bildiren bir msj bekliyorum ben.herkesin bayramını kutluyorum.harçlığımı gelince alırım artık amcam.malum ellere yalan söyledim hep attım kederimi içime:pherkes kendine ii baksın.

Geri