Redhanded

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Redhanded tarafından 15 Aralık 2004 tarihinde açılan konu

1. Geçen sene bu zamanlar kurulan gruptur Redhanded...
    Davul: oktay;

Bass: enis;

Gitar: onur;

Gitar: ahmet;

vokal: süheyla

REDHANDED HARDROCK BAND

2. Bu cuma ankara tıp'ta geleneksel tömer altı partisinde çalıoruz...
    Yani dummy'deki bar programından önce...
    giriş: 2ytl
    içki: 1.5 ytl
    SÜPER yani... herkesi bekleriz...

3. aynı ucuzlukta yılbaşına doğru 1000 kişilik bi parti daha geliyor... bekleyin...

4. başarılar bol bol.... en kısa zamanda izlerim umarım.... grubun tarzı nedir peki :?: :?: :?:

5. grubun tarzı temelde hardrock ama eğlendirme amaçlı başka parçalar da yok değil...

6. grubu izleyen arkadaşlar olduysa yorumlarınızı ve isteklerinizi bekleriz...

7. yihuuu hayırlara vesile olsun forumunuz...eleştiriler: zor bulunucak kalitede müzisyenler topluluğu ve tecrübenin ilk bakışta anlaşıldığı bomba bir grup ayrıyeten göze de hitab eden görsel yerel beşerel:) bir grup ben çok dinledim tavsiye ederim selam enisssssss

8. ben cumaları izliyorum..ankara tıp ta da dinlicem

9. yorumların için çok sağol...
    her zaman bekleriz :)

10. enisim eheheh bak bende yazabiliyomuşum :p

11. eywallah oktayım eline sağlık

12. grup iyi olmasına iyide kardeşim daha amatörlere de zaman bırakmaları gerek yahu sahne arkasında uyuduk kaldık ..... onur ne zaman derslere baslıyoruz :twisted:

13. grup elemanlarına slmlar.redhanded saglam gruptur.(yaşar)

14. jan

jan

996
    0
    300
    Cumartesi gunu aynı sahneyi paylaşmak güzeldi,basçınıza alet edevat desteği için ayrı bir teşekkür grubum adına . . .
    Saygılar . . .
    PASTEL . . .

15. selam gençler cuma koridor bombaydı her anıyla koridor partide emeği geçen herkese teşekkürler yani bize:) :) duvarlar ne olacak bilmiyorum gören varsa???

16. enis arada takıl özledik nasıldı dün program doldurdunuz mu gene gelemedim walla ama olsun kalbım sizlerle

17. yahu şu dummy denen mekandan kurtulun bi artık da güzel ses sisteminde gerçekten çalmak istediğiniz parçaları çaabileceğiniz biryerlere kapak atın

18. enis onur siz daha bomba mekanlara layıksınız..29 unda hacettepedeymişsiniz öyle duydum çok başarılar kardeşlerim

19. ewet abi çarşambaya hacettepe güzel sanatlarda çalcaz... özel biletli bi partiymiş sanırım çok bi bilgim yok

20. Hacettepe'nin dengesiz seyircisi sizi çok sevdi=)
    Zaten ben ilk geldiğiniz vokal arkadasa "grubun adı ne?" diye soru sordugumda aldıgım cevap çok güzeldi=)
    Redhanded'i bi yerde dinleme fırsatı bulamadan, onlar ayagımıza gelmişte; haberimiz olmayacaktı..
    Valla cevaba çok sevindim.Ve konseri bekledim millete Oktay'tan bahsedip, bahsedip konserin promasyonunu yaptım..

Konser e gelince; çok hoş bir playlistiniz var ve ensturman hakimiyeti iyi güzel sound veren bir topluluk=)
    Konserin başlarında birtek ben alkışlıyordum, dedim ya dengesiz seyircimiz, konserin sonunda butun herkes alkışlıyordu anlamadım=)-
    tam dengesizlik=)-

kendinize iyi bakın, gelip çaldığınız için çok tesekkürler, eglenceli bir geceydi..
    Offspring leri de hatırlatmanız süperdi...

Bu Sayfayı Paylaş