Redhanded

yyae demiş ki:
selam..
gsf de ayni sahneyi paylasmistik
bir de bizizde bateristinizi izledim durakla bir sarki çalmislardi, tebrik ediyorum kendisini:)
umarim tekrar beraber sahne aliriz...
basarilar...

eyvallah kardeş teşekkür ederim :) bende bayaa beğenmiştim sizin grubu onu hatırlıyorum. çıkarız yav daha beraber konsere , müzik yapmak için çok vakit var :LOL: iyi kalın , başarılar...

mojo-pin demiş ki:
Neredeyse ciktiklara her yere kosa kosa gittigim, grup elemanlarının basarili oldugu, 2004 yazinda bateristini Rock The Nations festivalinde Self-Torture'la izledigim-dinledigim, Slash solosu atan gitaristini takdire şayan buldugum, ultraviole sarisin vocale sahip anlatmakla bitmez Ankarali gruptur. Ayrıca saglam bi playlisti olan -ve bu playliste skunk anansie de koymasi gerektigine inandigim- nadir anti-piyasa gruplardandir...

Siz nereye biz oraya diyoruz :)

mojo-pin; grup arkadaşlarım adına övgülerin için çok teşekkür ederim.. piyasaya nazaran daha sert çalmayı veya şöyle diyeyim, daha rock ağırlıklı bi repertuarı biz de çok istedik ama keşke daha çok insan anlasa böyle müzikleri de hem biz hem çaldığımız mekan mekan hem de dinleyenler memnun olsa.. ama biz elimizden geldiğince bu soundu korumaya çalışacağız.. ama benim ve grubun hayalidir coşan bi kitleye kaliteli rock müzik çalmak..

tebriiikkkk

slm millet oncelikle super oldu cuma isi,beraber cosacaz valla..ayrıca redhanded msj larına bakacaklar icin yazıyorum...super gurup mutlaka gelin dinleyin cuma 21:00 dummy de...aksama gorusuruz bye...

sizleri ne kadar kişisel olarak sevsemde grubunuzu ve müziklerinizi ne yazikki sizden daha çok seviyorum lütfen kızmayın,dummy de cuma günün gelmesini o kadar çok istiyorumki hatta her zaman cuma saat:9.00 olsun belki o zaman dahada çok mutlu olurum sizleri çoooooooook seviyorum ve hayatınızda müzikle birlikte derslerinizede başarılar diliyorum kendinize çok iyi davranın bizlere lazımsınız.davulcu biraz daha tuşeleri indirse dahada iyi olucak,saf ve temiz kalbinize küçük ama değerli busecikler yolluyorum,sonsuz sevgilerimle sibellllllllllllllllll

bu hafta çok iyidiniz.özellikle oktayı tebrik ediyorum,hele ahmetin gülüşü gruba bir ışık saçıyor,süheylaya gelince artık her yerde onun danslarıyla onu rahatca anıyoruz,onur bere çok yakışmış birde benim gözlüğümü taksan dahada süper olucak bu arada iki kız bu hafta seni çok pis kesiyordu,onur haberin olsun,enis sende mükemelleri oynadığının farkındasındır bu hafta performansın dışında basında sesi çok iyiydi ne kadar oktay yanlışlıkla seni 3.bölümde şaşırtsada çok fazla şaşırdığın belli olmuyor,onur parçaların bitiminde soloların bir hayli etkiliyor çok güzel olmuş,süheyla sesini seviyorum ve şirinliğinde bir 10 numara daha puan kazandırdığını biliyorsun,ahmetim canım gitarını sevmeye devam et çünkü o da seni çok seviyor,sende bu hafta ne kadar ses sisteminde aksatlıklar olsada seni hiç bir şey engelleyemez

perfect night

dün gece gerçekten çok eğlendik teşekür ederim.bundan sonra her hafta gelicem.tabi geç kalmıycam artık .9da ordayım sü küsme bana ok :roll:

törn bek

:D Evet evet dummy de ikinci Redhanded dönemi muhteşem başladı.
özellikle elektroda aşmış arkadaş Onur'u mutlaka izlemelesiniz. Bira bardağıyla gitar showu görülmeye değer hani. kaliteden ödün vermeyen nadir gruplardandır kanımca. :LOL:

si yu on fraydey nayt 8)

süüüye

süücüm ya mail attım sana hala cwp yok,bu arada tüm gruba slmlar,yolumun ankaraya düştüğü bi gün mutlaka gelicem sizi izlemeye,
oktay senden na'ber?hadi ii bakın kendinize,bye bye..

merhabalar,cuma günü çok iyiydiniz.dawul solo çok iiydi biraz kaçırsa da,gitar soloları müthişti zaten.vokalin sesi de daha net geliyordu 3. bölümde davuldan pek duyamasak da :) ve 1 şarkı dışında detone olmaksızın çok iyi söyledi,ve oynadı :LOL: .ve bass la ritim gitar da ufak tefek hatalar dışında başarılı bir performans sergilediler.hepinizi kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.haftaya daha iyi olması dileğiyle..

bu arada dear vokal,
İstanbul şarkısı çok orjinal olmuş.pamela falan yalan kalıyo yanında hani.
8)

törn bek

Wayyy. :LOL: ozanda gelmiş.ozanım stokhastikosum gitarist(kıvırcık saçlı olan) konusunda cidden haklısın,diğeri de iyi ama .abi 6 yıldır çalıyoz bu aleti bi o kadarda görmüş geçirmişliğimiz var ama böylesi de görülmemiş be kardeşim adam gitarla oynuyo len kıskandım hani. Bu adamlar harbi profesyonel.
8)

Erdem

İİİİİİİİstanbuuuuuuuuul

abi istanbuluda mı söylüyo ben yokum bi aydır . bu cuma gitmek lazım o zaman. evet evet gitmek lazım.

Auf viedersehen am freitag nacht im Dummy

arkadaşlar süpersiniz... gitaristlerinizin performansına ayrıca hasta oldum buna basçı da dahil ;) solist de çok ii ama ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum nacizane "harder to breath" e biraz daha dikkat... cuma görüşürüz...

bu hafta yine bekliyoruz sizleri hadi ama artık çabuk gelsin bu cuma saat 21:00 çok fazla alışmışız parçalarınıza,+ bu hafta daha değişik parçalar eklemişsiniz ve çok güzel olucağını duydum doğrumu,yoksa yan odamdan yanlış parçalar duyuyorum,süheyla çalışmana aşığım çok düzenli çalışıyor yani emek harcıyorsun ve ben bu özelliğini seviyorum tekrar tekrar tebrikler diyorum ve hepinize hayatınız boyunca müzik alanında çokmu çok başarılar diliyorum

gorkemogut demiş ki:
arkadaşlar süpersiniz... gitaristlerinizin performansına ayrıca hasta oldum buna basçı da dahil ;) solist de çok ii ama ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum nacizane "harder to breath" e biraz daha dikkat... cuma görüşürüz...

teşekkürler msjn için,
ewet harder to breathe'de detone oldum farkettim ama duyamadım o şarkıda gitarları,
ama daha dikkatli olmaya çalışacğm,
eleştrin için de ayrıca saol
cuma görüşmek üzere.. :)

bilgilendirme!

arkadaşlar bu cuma tekrar dummy deyiz.
21.00da,herkesi bekliyoruz.
bizden sonra 00.30da da hot sauce show band sahne alıyr,
çok keyifli bi program olacak,
bu arada bir sürü yeni parça ekledik playliste,
cuma görüşmek dileğiyle..
ii bakın kendinize.....

vocal_redhanded

aman efendim... eleştirilere açık insanları çok seviyorum ben... bir kaç saat önce sizi dinledim de geldim, çarşamba raindog un yerine çıkmışsınız, bir yarı dinleyebilmeme ra(ğ)men çok beğendim... sayın hamfendi bugün gerçekten de çok iyi söylüyordun... elimizden geldiğince takip etmeye devam edicez... cuma tekrar görüşürüz... (hem belki ain't no sunshine çalarsınız bende eşlik ederim ;))

Geri