Redhanded

Bugun program sonrası bi dummy'e uğrayalım dedik ve gerçekten çok keyif aldık.Hepinizin ağzına eline sağlık,bi ara sizi de pastel sahnesine bekleriz: ) ,tekrardan teşekkürler,saygılar,başarılar . . .

Fraydey nayt

Selam REdhanded fanatikleri ve muhteşep grup elemanları.hepiniz mükkemlsiniz. kimse sizin elinize su dökemez. özelliklede gitarda:) bu forum sinerjimisz açısından iyi olmuş.
Daha önce mesaj atmışştım ama gitmedi(ilginç).bu arada Ozan-Erdem:bakıyomda benden önce gelmişiniz.ne leyn stokhastikos,heuristic felan, dersler fena çarptı heralde. bu cuma görüşmek üzere...

AdioS......... :LOL:

YÖNETİCİ NOTU : İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

teriytory5 demiş ki:
bu hafta yine bekliyoruz sizleri hadi ama artık çabuk gelsin bu cuma saat 21:00 çok fazla alışmışız parçalarınıza,+ bu hafta daha değişik parçalar eklemişsiniz ve çok güzel olucağını duydum doğrumu,yoksa yan odamdan yanlış parçalar duyuyorum,süheyla çalışmana aşığım çok düzenli çalışıyor yani emek harcıyorsun ve ben bu özelliğini seviyorum tekrar tekrar tebrikler diyorum ve hepinize hayatınız boyunca müzik alanında çokmu çok başarılar diliyorum

tşekkür ederiz sibelciim,
ewet yeni parçalar ekledik,beğeneceğinizi umuyoruz
bu arada o kadar da abartma canım çalışmaya çalışıyorum işte :kaydim
ama yine çok saol
cuma görüşmek üzere..

gorkemogut demiş ki:
aman efendim... eleştirilere açık insanları çok seviyorum ben... bir kaç saat önce sizi dinledim de geldim, çarşamba raindog un yerine çıkmışsınız, bir yarı dinleyebilmeme ra(ğ)men çok beğendim... sayın hamfendi bugün gerçekten de çok iyi söylüyordun... elimizden geldiğince takip etmeye devam edicez... cuma tekrar görüşürüz... (hem belki ain't no sunshine çalarsınız bende eşlik ederim ;))
teşekkür ederiz
beğenmene sewindim,dikkat etmeye çalışıyorum
ain't no sunshine çalarız senin için we eşlik edersen de çok mutlu oluruz :)
yarın akşam görüşmek üzere..
hoşçakal.

jan demiş ki:
Bugun program sonrası bi dummy'e uğrayalım dedik ve gerçekten çok keyif aldık.Hepinizin ağzına eline sağlık,bi ara sizi de pastel sahnesine bekleriz: ) ,tekrardan teşekkürler,saygılar,başarılar . . .

biz teşekkür ederiz
gerçekten dün çok keyifliydi..
sololar için de ayrıca tşekkürler,
pasteli de dinlemeye geliriz bi gün grupça,
hoşçakal.

Re: Fraydey nayt

firstdeepthink demiş ki:
Selam REdhanded fanatikleri ve muhteşep grup elemanları.hepiniz mükkemlsiniz. kimse sizin elinize su dökemez. özelliklede gitarda:) bu forum sinerjimisz açısından iyi olmuş.
Daha önce mesaj atmışştım ama gitmedi(ilginç).bu arada Ozan-Erdem:bakıyomda benden önce gelmişiniz.ne leyn stokhastikos,heuristic felan, dersler fena çarptı heralde. bu cuma görüşmek üzere...

teşekkür ederiz msjn için,
gitaristimiz yeni sololar ekledi,
yarın bekliyoruz seni de
ii bak kendine,
hoşçakal.

bilginiz olsun!

CUMA 21.00 DUMMY'deyiz

we 00.30da HOT SAUCE SHOW BAND sahne alacak,
tüm sewenleri bekliyoruz
beraber eğlenelim :icelim

vocal_redhanded

bir redhanded funı olarak çok acı çekiyorum çünkü biraz önce dişime dolgu yaptırdm. :LOL: sü biraz sonra eve gelicem bana bi çorba yaparsın artık diycem ama iki saat bişey yamem yasakmış.akşam olmasını sabırsızlıkla bekliyorum.çarşamba günü dinleyemedik sizi,yeni parçaları çok merak ediyorum,coşturcaksınız yine herkezi herzamanki gibi. ONUR,ENİS,AHMET,OKTAY,SÜHEYLA ve redhanded funları akşam görüşmek üzere 8O

bu hafta da moralinizle grubunuza bir güçlülük simgesi ortaya koydunuz ve müziğinizi çok iyi ayarlayamadıkları halde yinede çok iyiydiniz,birde oktay süheylaya baksa süper olucak başarılarınızın dileğiyle sevgilerimle

evet, bir cuma,eğlenmemiz gerekiyordu,ayaklarımız bizi gölgeye yani redhanded grubuna sürüklüyordu , kulaklarımız da yumuşak bir ses çınlatıyordu , birde bakmışız çok fazla eğleniyoruz ve yüzümüzdeki gülücüklerin sahipleri olduğunu farkettik,tecrübeli olmanız bir hayli şaşırtıcı ve gözlerimize ışık saçtığınız da bir o kadar bağlıyor siz redhanded grubuna.sizleri canlı olarak dinlemesekte kalbimizde bir parçanız dahi çalıcaktır,her zaman böyle devam edeceğini kulaklarımdaki müziğinizin kalıcılığı ve kalbimdeki grubunuzun inancı beni daha mutlu kılıyor.kendinize her zaman iyi davranın,büyük sevgilrimle sibel

teriytory5,selinus ve lordkafir msjlarınız için çok teşekkür ederiz,
desteğiniz için de..
ve cuma izlemeye gelen herkese de teşekkürler,
haftaya cuma 21.00da dummyde tekrar görüşmek üzere,
hoşçakalın..

vocal_redhanded

gelemedik:(

Selam Redhanded geçen cuma bazı arızalar yüzünden gelemedik. bu cumada maalesef Saklıkente Partimiz var gelemicess. en kısa zaman da damlarız ama. özledik sizi.bu arada Düşünen adam:(deepthinker) naber görüşmeyeli.

Hoşçakalın....

teşekkür ederiz stochasticos msjın için,
keşke gelebilseydin
neyse ondan sonraki haftaya artık mutlaka bekleriz,
hoşçakal.

vocal_redhanded

merhaba

merhaba,umarım her cuma çok iyi geçiyordur,tabii bensiz pek de iyi geçeceğini sanmıyorum ama :p ankarada yaşayan biri olsam hiç bir programını kaçırmazdım bu grubun..çünkü her programlarında kendilerine bir şeyler katmaktan-tabiiki olumlu yönde-eksik kalmayan nadide gruplardan biri olduğunu düşünüyorum :tap: .en kısa zamanda ordayım,çok özledim sizleri,hepiniz çok iyi davranın kendinize,görüşmek üzere..

nuray

Parti

evet yaaa bu cuma Partimiz var organizatör olarak katılmamız şart. so that gelemiyoruz however gecenin ilerleyen saatlerinde damlama şansımız olabilir. ama nekst fraydey mutlaka ordayız. 8)

si yu suun :arrow:

YÖNETİCİ NOTU : İMZANI DÜZELT (MAX. 3 SATIR)

Geri