Redhanded

abi repertuar üç bölüm halinde ilk bölüm akustik parçalarla oluştu ikinci bölümde daha sert ve daha bi performansa yönelik parçalar ve sololar var.. son bölümse eğlenceli diyebileceğimiz parçalardan oluşuyor.. gelip izlemeni isterim ama, daha iyi fikir sahibi olabilirsin..

slmmm kankisimm napiosun bakalim?sizi dinlemeye gelicem yine mayista...cok ii bi grupsunuz tabiki senin sayende...garajdaki sayfan1za iboyla mail attik...gelde ka barda konuk vokallik yap...ankarada is yoksa bursada bekleniosun:)grup elemanlar1nada slmlar görüsürüzzz

hare_krishna demiş ki:
peki en yakın konser nerde ne zaman?

şu an sadece cumaları 21.00de dummy'deyiz.. ama işte bilirsin başka yerlerle de konuşup başlarız inşallah :)
vereceğimiz bi konser yok yakın zamanda ama teklif geldikçe değerlendiriyoruz genelde konser fırsatlarını..

drewy demiş ki:
slmmm kankisimm napiosun bakalim?sizi dinlemeye gelicem yine mayista...cok ii bi grupsunuz tabiki senin sayende...garajdaki sayfan1za iboyla mail attik...gelde ka barda konuk vokallik yap...ankarada is yoksa bursada bekleniosun:)grup elemanlar1nada slmlar görüsürüzzz

mrhba drewy :)
nolsun yine cumaları dummydeyiz
beklioruz artık gel,
teşekkür ederiz msjın için ama grupça bi yerlere geliyoruz geliyorsak da,haksızlık etmeyelim arkadaşlara :p
bu arada garajdaki msjınıza ulaşamadım..
konuk vocal olarak gelecğm fırsat bulduumda,
kendinize çok ii bakın,
bye..

VOCAL_REDHANDED

grup uyeleri size sesleniyorum...(süü o kadar tembih etti ki yasmasam oyar)
evet arkadaslar o kadar mukemmelsinis ki taa balkanlardan sizi dinlemeye gedim...gelmişken bide okuyayim dedim...babam hep ole der oku adam ol die.. :))
neyse baydim galiba..
sisden ricam repertuara bikac parca ekler misinis?
SKİN&MAXİM 'den CARMEN QUEASY
HELLOWEEN 'den PERFECT GENTELMAN
biliyorum bayagi efekli ve sor parcalar ama bi dusunun...
goruşmek usere....

arkadaşlar msj i iki kere yolladim cunku bi keresinde hattan kopmuştum tam yollarken...
yine de msj gelmiş...
al süü gözün doysun :D
şu resmi de halledecem bi ara... galiba benim problemim dimi?...
bu siteyi kurana da tşekurlerimi sunarim çok küsel olmuş ..

gecen cuma seyrettım ılk kez cok ıyıydınız.daha baska yerlerde calarkende gormek ıstıyoz sızı.davulcunuz cok ıyı bana ders verebılırmı acaba bi görussenız elemanla ok mi?

harikasınız hep böyle devam edin.artık sizlere çok alıştık ah birde sahne performanızı değiştirebilirseniz süüücükden hariç hiç kimse oynamıyor hepiniz farklı bişeyler yapsanız emin olun sahne yi gökkuşağı yapabilirsiniz içtenliğimle redhanded de sevgilerimi yolluyorum çatlak sibel

gene_hoglan demiş ki:
gecen cuma seyrettım ılk kez cok ıyıydınız.daha baska yerlerde calarkende gormek ıstıyoz sızı.davulcunuz cok ıyı bana ders verebılırmı acaba bi görussenız elemanla ok mi?

semihcim oktaya söyliim sana kurban olsun ellerinden öpsün.. inat ettik biz de çıkıcaz inşallah başka yerde de..

korbi ve sibocum çok teşekkürler msjlarınız için
ama korbi ya abartmışsın be,o kadar da üstüne gelmedik :p
kendinize çok iyi bakın,
cuma görüşmek üzere..

VOCAL_REDHANDED

sü sağolsun işte onun enerjisi hem sahneye hem de seyirciye yansıyo.. ha bu arada sü için saç şekliyle oynaması veya giyim tarzıyla da ilgili çok güzel yorumlar aldım.. bööle devam etsin diyorlar :)

ne demek efendim ;) teveccüünüz..,bir şeyler koyabiliyorsak ortaya iyi veya kötü bunu grupça yapıyoruz,grup zihniyetiyle..
ne de olsa birimizin hatası veya başarısı hepimize yansıyor...
hepimizin bi payı var yani gelen tüm olumlu veya olumsuz eleştirilerde,
neyse uzatmayayım ben,ne de olsa yarın görüşürüz dummy'de
bye :elsalla

VOCAL_REDHANDED

merhaba arkdaşlar,
bugün yani her cuma olduğu gibi 21.00da dummydeyiz
tüm sevenleri,hiç dinlememiş olanları..kısacası herkesi bekliyoruz :zipla ,
görüşürüz.

VOCAL_REDHANDED

slm!

slm,bi cuma hot saucedan önce bir iki şarkınızı dinlemiştim,eleştiri yapabilecek kadar dinlemesemde bayağı iyi görünüyordunuz,eğlenceliydi aynı zamanda,bugün bi işim olmazsa sizi de izlemek istiyorum,görüşmek üzere,kolay gelsin.

slmlar,dün hayatımda bir boşluk hissetdim çünkü sizi dinlemeye gelemedim,artık hayatımızın bir parçası oldunuz yani,bu arada onu ve enis geçmiş tıp bayramınız kutlu olsun :LOL: pazartesi için başarılar artık gölgedede dinlemek istiyoruz sizi.hoşçakalın.

çok çok teşekkür ederim onur adına ve kendi adıma.. senin de kutlu olsun tabii :) pazartesi için hepimiz heyecanlıyız. dilerim ki heyecan pozitif bi enerjiyle dökülür sahneye.. bütün iyi dilekleriniz için yeniden teşekkürler..

Geri