Gang Band

bu hafta gelemedim ama haftaya kesin gelicem :metalhead
buarada can;a.ayrancıda mı oturuyosun?arabayla geçerken görüp duruyorum,takılalım biara :) ceyhunla falanda olabilir

Arkadaslar,

:arrow: Gang Band, 7 Ocak Cuma, 00:00 'da Dummy'de olacak.

Ayrica,

:arrow: Her Sali 23:30'da Guvenlik Caddesi, Overall'dayiz.
(eski Sherlock Holmes, Piyasa).

Dün geceki "session-vari" programda bizi dinlemeye gelen ve kırmayıp sahneye de cıkan dostlarımız Soul-P'den Evren ve Kaan'a çok teşekkurler, çok eğlenceliydi gercekten. Overall'ın sahnesine 10 kişi çıkmadık da demeyiz artık :)

--> Can, abi kusura bakma nete sık giremiyorum, tabiki ne demek sen buralarda olunca ara, görüşelim :)

Cuma akşamı Dummy'deyiz, Salıları Overall'da... Bekleriz

:!: Dummy programi, cuma gecesi mekan ozel bir partiye ayirildigindan iptal olmustur. :!:
Bilgilerinize sunar, gereginin yapilmasini arz ederim :uyku

nedir bu grubun hali arkadaşım hala bi düzene giremediniz:) şöyle biyerde sürekli çalmaya başlayın artık da millet dinlesin şenlensin

büyük ihtimalle bundan sonra cumaları 00.00 gibi dummyde olacağız.finaller vs bitmişken gelin bi dinleyin bi değişiklik olsun bu parçaları başka gruplarda dinleyemezsiniz;)

En yakın "Salı" gelmeye calısacağım(Z)..
OverAll da merak ettiğim bir mekandı hem güzel müzikle bu merakımı gidermek daha da iyi olur..
Jamiroquai, çalmanız beni cekecek olan en buyuk etken=)-
Başarılar..

estagfurullah ben de zaten latife yapmıştım, yanlış anlama celal, hata ne demek.. onur grup-şinas bir insan, bravo ona da nasıl yürütüyor onca işi

erinch<-- bekleriz, biz de iade-i ziyaret yaparız, :)saygılar

en kısa zamanda dinlenesi grup. ama biraz geç oluyor benim için. umarım bi salı gelip dinleyebilirim. sanırım sadece can ve guneyi biliyorum ve gercekten cook iyiler. : ) eminim dinleyince tüm grup için aynı şeyi düşüneceğim.

basarılar arkadaşlar

Overall'da 2 haftadır çalmıyoruz, çünkü salı günü grubun kalabalıklığını doyuracak seyirci gelmiyor henüz :)
ilerleyen zamanlarda ne olacak ne bitecek göreceğiz,
göktuğ görüşürüz