Ocean`s 11, 12, 13...

Ocean`s 11 heyecanli..eglenceli..komik..ve oyuncularin iyi oynamis oldugu bir film...izledigimde hayret icinde kalmistim..iki karizmatik adam Brad Pitt ve George Clooney..bu film gercekten cok iyiydi...peki Ocean`s 12 de o kadar iyi mi?...yada bizi hayal kirikligina mi ugraticak?...belki izleyeniniz vardir..ben mutlaka izlicem ama belki kötüdür diye izlemye yürek edemedim..halbuki bir sürü iyi kritikler okudum..ama giricem kesin..yani iyi olmasa bile en azindan karizmalari görmek icin deger :LOL: ..

Benim de merakla beklediğim filmlerden biri. İlkini çok beğenmiştim ikincisinin aksiyon sahnelerinin daha ağırlıklı olacağı söyleniyor. Çok zeki bir o kadar da muzip hazırlanmış bir senaryoydu, adamların planı ve uğrunda yaptıkları şeyler çok keyifliydi ;) Sanırım Ocean's 12'de George Clooney ekibi tekrar toplayacak, bir kişi fazla olarak ;) Merakla bekliyoruz.

Ocean's 11'ın bende vcdsi var. Filmi 5-6 kere sıkılmadan izledim. Senaryo çok zekice ve oyuncular çok iyi. Ocean's 11'ın sonunu görünce devamının geleceğini düşünmüştüm zaten.

bu arada bu filmin basın toplantısının yapıldığı otelde de yangın çıkmış...brad pitt matt damon falan cız bız olcaklardı az kalsın...

ilk film baya güzeldi ,umarım herşeyin ilki güzeldir lafı doğrulanmaz...

Pek bu tarz filmleri ilgilenmesemde 12 güzel olacağından şüphem yok...

BKNZ: Gala yangınları sadece bizim korku filmlerinde çıkmıyor:)

Dun aksam arkadaslar ile izledim ve ne diyim hayal kirikligina ugradim. Ilk filmden eser yok. O zeki olaylar falan sadece burda yerini cok kucuk "zeki" seylere birakmis. Film daha cok komedi filmi haline gelmis yani baya gulduruyor falan. Agir oyuncular hep karizma gösterilmis. Brad Pitt ve George Clooney filmde sadece karizma yapmakla mesguller resmen. Julie Roberts ve Matt Damon fazla olmasada guldurduler baya ama birinci film gibi bir sey bekliyorsaniz yaniliyorsunuz. Sinemaya giderek bosuna paranizi harcamayin. Alin bir cd satan adamdan izleyin daha hayirli olur derim...

ilk filmi iyi bir film yapan şey,paranın yarısını alıyormuş gibi yapıp tamamını elde ettikleri zeka dolu soygun bitişiydi.ikinci filmi izlemedim,çok da merak etmiyorum aslında.

CedriX demiş ki:
Dun aksam arkadaslar ile izledim ve ne diyim hayal kirikligina ugradim. Ilk filmden eser yok. O zeki olaylar falan sadece burda yerini cok kucuk "zeki" seylere birakmis. Film daha cok komedi filmi haline gelmis yani baya gulduruyor falan. Agir oyuncular hep karizma gösterilmis. Brad Pitt ve George Clooney filmde sadece karizma yapmakla mesguller resmen. Julie Roberts ve Matt Damon fazla olmasada guldurduler baya ama birinci film gibi bir sey bekliyorsaniz yaniliyorsunuz. Sinemaya giderek bosuna paranizi harcamayin. Alin bir cd satan adamdan izleyin daha hayirli olur derim...

hadi ya..bende böyle olur diye korkuyordum...oyuncular karizma diye filmi bosverip sirf oyuncularin kadin seyrcileri cekmesi icin ugrasilir diye korkuyordum..tamam adamlar karizma ama biz filmi izlemeye giriyoruz..o ilk filmdeki zekali planlar fln filan..üff üzüldüm simdi...ama izlerim ben yinede...

AntiFa demiş ki:
hadi ya..bende böyle olur diye korkuyordum...oyuncular karizma diye filmi bosverip sirf oyuncularin kadin seyrcileri cekmesi icin ugrasilir diye korkuyordum..tamam adamlar karizma ama biz filmi izlemeye giriyoruz..o ilk filmdeki zekali planlar fln filan..üff üzüldüm simdi...ama izlerim ben yinede...
´

Filmin yine sonunda ha böyleymis diyosun ama birincisinden eser yok. Karizma olayi ise valla Brad Pitt ve George Clooney isinde George Clooney 50 yas olayi var ve Brad Pitt ise sadece görunmek olayinda ve nasil acikliyim izleyince daha iyi anlarsiniz :D

CedriX demiş ki:
Filmin yine sonunda ha böyleymis diyosun ama birincisinden eser yok. Karizma olayi ise valla Brad Pitt ve George Clooney isinde George Clooney 50 yas olayi var ve Brad Pitt ise sadece görunmek olayinda ve nasil acikliyim izleyince daha iyi anlarsiniz :D

Brad Pitt ilk filmde de öyle değil miydi...11 kişiyi tamamlamak için yer almış bir durumdaydı...

impala demiş ki:
CedriX demiş ki:

Brad Pitt ilk filmde de öyle değil miydi...11 kişiyi tamamlamak için yer almış bir durumdaydı...

Yok abi filmi bir daha izle istersen sen :D George ile plani beraber yapiyorlar ve sonunda Brad cok is yapiyor. Ama burda pek hosuma gitmedi.

CedriX demiş ki:
impala demiş ki:
CedriX demiş ki:

Yok abi filmi bir daha izle istersen sen :D George ile plani beraber yapiyorlar ve sonunda Brad cok is yapiyor. Ama burda pek hosuma gitmedi.

Yok yok...dediğim gibiydi... :)

oceans 12 i daha izlemedim ama bikaç arkadas izlemis ve begenmisler, hatta tekrar gitmek istiyorlar. en az oceans 11 kadar iyi diyorlar. ama kimsenin lafina bakmam :) gidip kendim görücem.

Ocean's 12'e gittim, gördüm. Böyle bir rezalet olur mu? Hayatımda böyle bir film izlemedim. Sorderbergh ve ekibi t.şşağına bir film yaparak izleyiciyi aptal yerine koymuş resmen. Senaryo dağınık, belirli bir konu veya olay yok, soygun yok. Julia Roberts'ın ilk filmdeki haliyle şimdikine bakın: kadın makyaj yapmaya bile gerek duymamış. Bari boxerla, pijamayla falan oynasalarmış. Emek yok, saygı yok! Bu adamların yaptığı terbiyesizliktir! Eleştirmenler bile bir şey diyememiş, belki bir olayı vardır filmin de biz çakmadıysak rezil olmayalım diye herhalde. Sakın gitmeyin bu heriflere para kazandırmayın! Ben bu filmi üç gün bekledim ama sonuç beni yıktı.

bencede hayal kirikligiydi..en cokta hani Julia Robertse sen Julia Robertse cok benziyorsun rolüne gir diyorlar ya..abi bu kadarda rezillik olmaz hani...baska bir fikir bulamamislar mi..neyse ben hic begenmedim...

AntiFa demiş ki:
bencede hayal kirikligiydi..en cokta hani Julia Robertse sen Julia Robertse cok benziyorsun rolüne gir diyorlar ya..abi bu kadarda rezillik olmaz hani...baska bir fikir bulamamislar mi..neyse ben hic begenmedim...

Benim sahsen en sevdigim bölum orasi oldui :D yani baya guldurduler insani o sahnede ve hos olmustu bence...

Geri