Yarından Sonra

dün izledim bufilmi vegerçekten çok güzel olmuş ama bahsedilenin aksine kıyametgünü değilde bir doğafelaketini anlatıyor 2. birbuz çağınagiriyordünya kesinlikle izlemelisiniz filmde en çok zevk aldığım sahne kurtların gemiye girme sahnesidir kesinlikle izleyin diyorum 2 cd lik divxolmasına rağmen hiç sıkılmadan izledim

TRaCeY_CHaRLoTTe demiş ki:
saçmalıktan ibaretti...verdiğim bilet parasına acıdım..adamlar daha karlar erimeden geri dönüyolar...ee o karlar eriyince sel olmayacak mı?*
Bu filmin efektleri için çok büyük emek verildi. Eleştirmeden önce biraz düşün ve araştır. Bence gayet güzel bir filmdi.

day_after_tomorrow.jpg

day_after_tomorrow,0.jpg

08.jpg

03.jpg

09.jpg

10.jpg

day%20after.jpg

bir roland emmerich filminden çok fazla bir şey beklemek haksızlık olur. ayrıca senaryosunu da emmerich yazmışsa hiç bir şey beklemeyin. daha önce vatansever (izlediğim en kötü filmlerden birisiydi) ve kurtuluş günü gibi saçmalıklarla dolu filmlerden sonra bu filmde de bekleneni yapıyor bence. sadece göz boyama... wolfgang petersen'dan efektler konusunda çok ders alması lazım.

bence de güzel bi filmdi.filme çok para harcanmış belli ki.DİKEY LİMİT e benziyodu sanki biraz

bu filmde zaten önemli olan senaryo yada başka birşey değildi . ileri grafik tekniklerini kullanıp göz boyamak zaten bu filme benzer bir sürü film çıkıyor...

ben bu filmi vizyonda oldugu zaman yani yazın izledim öyle etkilio ki yaz sıcagında üşümüştüm!!film gerçekten basarılı bence bilgisayar ve teknolojinin nimetlerinden basarıyla yararlanılmış...onun dışında gerçekte ismi jack olan soyadını tam yazamıom zor gelio:):)oyuncuyu donnie darkodan biliom rolünün hakkını veren bi adam..konu iyi işlenmiş dier oyuncularda gayet basarılılar yönetmenin de ellerine saglık tavsiye dilir izleyin!!!

enchant demiş ki:
bir roland emmerich filminden çok fazla bir şey beklemek haksızlık olur. ayrıca senaryosunu da emmerich yazmışsa hiç bir şey beklemeyin. daha önce vatansever (izlediğim en kötü filmlerden birisiydi) ve kurtuluş günü gibi saçmalıklarla dolu filmlerden sonra bu filmde de bekleneni yapıyor bence. sadece göz boyama... wolfgang petersen'dan efektler konusunda çok ders alması lazım.
katılmıorum..senin fikrin tabii ama sırf yönetmen yüzünden filmi harcama bence belki konusu sarmamış olabilir seni..ama görsel yönden ve teknik olarak harcanan emek düşünülürse başarılı bi film...

Geri