deli distor

merhaba grubumuzun elemanları:
vokal: orhan
gitar: erdoğan
solo gitar: cafer
bass gitar: gökhan
davul: egemen
üflemeli çalgılar: alpay
grubumuz kurulaı 4 ay oldu ve alanyanın seçkin rockbarlarından swfifty'de 3 hafta sonu sahne aldık sonra grup olarak ankaraya taşındık şu anda bir barda sahne almıyoruz ama görüşmeler devam ediyo umarım alanayılar kadar ankaralılarda sever grubumuzu......

Bize böyle kalbi kadar temiz bir sayfa açtığı için egemeni,yine böyle bir sayfa ayırdığı için turkrock ailesini kutlarım ... benim de söliyceklerim var
Biz punk yaprarız,entel gözükürüz ama değilizdir.Sürekli mantıktan bahsederiz ama saçmalarızMtvdeki bebelerden görüp oramızı buramızı deldiririz ama aslında rahat değilizdir,istemiyoruzdur.Müziğe başlamamızdaki sebep ortam yapmaktır.Ayrı bir havadayız biz.bÖyle nası diyim ekstralara falan çıkarız ii para kazanırız.Anı yaşarız Ağlarken güleriz Gülerken de ağlarız.dahası ...içeriz,kafa sallarız ve en önemlisi hissederiz..grubumuza desteklerinizi bekliyoruz...her türlü eleştiriye açığız (yapıcı yıkıcı)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
grubumuzda en başta arkadaşlık ve saygı gelir grup elemanlrı bir birini yaklaış bir 10 yıldan beri tanır ve şu anda ankara cz_rockbarla görüşüyoruz büyük bir ihtimal çarşamba günü oarada sahne alacaz gelin tanışalım ve güzel müzüğim keyfini çıkarın

Arkadaşlar bu arada demomuz çok yakında bitmek üzere demo isteyen arkadaşlar bizle kontağa geçsinler ankara punku öğrenecek bizden..Çok iddialı geliyoruz Müzik değişiyor Biz Değişmiyoruz

tabi ki yollarım ilgin için teşekkürler sizin grubun demosu varsa sen de bana ulaştırırsan sevinirim..en yakın zamanda demoyu ulaştırmaya çalışacağım teşekkürler

yollayalım tabi biz ankarada baya bir ses getireceğiz punkı arabeskle birleştirdiğimiz bir beste olacak demo şarkımız ve kopyası elden ele dolaşacak

grubunuzu antalya'ya geldiğimde bir kere izlemiştim...mükemmeldi...
ankara ya gelmişsiniz çok sevindim..bir yerde çıkarsanız haberim olsun..
özellikle üflemeli çalgılardaki arkadaşa hayranım.çok güzel üflüyor gerçekten...

:):):) hiç güleceğim yoktu burak kardeşim saksafon çalmıyorum biliyorsun daha çok flüte ağırlık verdim hani şu okulda çalınanlardan... bu arada bi ara gel de seni de üfleyim cin çarpmış gibi olursun valla..bizi takip et ...

Alanya'da geçen sene tatilde bi kere izledim diye hatırlıyorum...çok eğlenmiştim vallaha... :)
hala aynı şeyleri mi çalıyosunuz?Canısı falan?Bi ara gene izlemek isterim :)

Ekulak bizi sevindiğine izledim pardon bizi izlediğine sevindim (silemiyom yazdığımı kusura bakmayın backspace bozuk bi de mouse a sağ tıklayınca sil çıkmıyor) neyse artık ankara'dayız bize artık daha rahat ulaşırsın bi kaç barla görüşmelerimiz var olumlu sonuçlar bekliyoruz umarım siz hayranlarımızla daha iyi yerlere geleceğiz bizi siz var ettiniz bunu sakın aklınızdan çıkarmayın...Canısı kaydını isteyen arkadaşlar kontağa geçsin ben yanda oturacam...ahah..şaka bir yana sen bir yana demo kısa sürede winampınızda olacak bekleyin bu arada durmayın yazın bize kışın size...

aaah ahh eski hedef kitlemizin elemanlarını gördükçe gözlerim doluyo resmen sanki bir futbol maçı izliyorumda top ağlarda diye haykıran spikere ben de top ağlarda ben ağlammı diye haykırasım geliyo yani

bu arada izleyicilerimizden birini bizimle birlikte 14 ocak günü izmirde yapacağımız konsre bedava götürecez (yeme içme (içme ) bizden elinizi cebinize attırmayız billah) bu izleyicimiz yanlızca bize bizim bir konser biletimizi gösterirse kafidir unutmayın ilk kişi yanlızca.
bu fırsat kaçmaz

Geri