deli distor

yok o olay biraz farklı ibrahim abi bizim çaldığımız bara gelmişti bir gün şans eseri bizde onu görünce patlattık tabi canısıyı ve canısı kavırı o gün doğdu yani tamamen doğaçlama çıktı sonra ibrahim abi ertesi gün bir kez daha geldi oraya ama bir daha gelmedi o düetin bir kaydı yok.... :(

Evet o gün canlandı şimdi gözümde İbrahim abi bizi izliyorsa burdan sevgiler gönderiyorum ona... Ne muhteşem bi gündü o ibrahim erkal ve deli distor hayatımda hiç ibrahim erkalla beraber canısı söyliyeceğim aklıma gelmemişti artık ölsem de gam yemem...Canısının o günkü kaydı yok ama kısa zamanda bomba gibi geliyoruz...Piyasada grup, dolar,hollanda florini bırakmayacağız..

kames_9_kat demiş ki:
bu arada izleyicilerimizden birini bizimle birlikte 14 ocak günü izmirde yapacağımız konsre bedava götürecez (yeme içme (içme ) bizden elinizi cebinize attırmayız billah) bu izleyicimiz yanlızca bize bizim bir konser biletimizi gösterirse kafidir unutmayın ilk kişi yanlızca.
bu fırsat kaçmaz
Arkadaşlar allahın adını verdik yemin billah tek kuruş harcamayacaksınız yeme içme bizden sadece herhangi bir konserimizn bileti duruyorsa bunu getirin ve 14 Ocaktaki eğlenceyi yakalayın Deli Distor bu boru değil kampanya da yapr var mı böyle kampanyalı grup??

Acaip merak etitm bu grubu. Ankara'da dinleyebilecek miyiz yakınlarda bir zamanlarda? Bir de tarz sormak isterim ben yaa.. Adını koyduğunuz belli bir şey var mı?

IkoRn demiş ki:
Bende ilk konserinizin bileti var olur mu??
İşte sadık bir deli distor dinleyicisi.. Tabi ki ilk konserimizin bileti olur bu arada o konser benim hiç unutamadığım bi konserdi ilk konser ne de olsa çok eğlenmiştiik neyse çok şanslısın dostum 14 Ocak'taki konsere gitmeye hak kazanacaksın gibi görünüyor....Benimle irtibata geç .....Hadi yine iyisin !!!

Benim finaller olmasa gelmeyi düşünüyordum aslında :(= Konser erteleseniz?sizin en az müziğiniz kadar anlayışlı yüce insanlar olduğunuzu da biliyorum.Yaparsınız siz...

işte sonunda deli distor ankaraya geldi..kendilerini alanya dan tanıyorum tek kelime ile muhteşemler..ben ömrü hayatımda bu kadar dinleyiciyi çoşturan grup görmedim...kafa sallamaktan ve pogo yapmaktan nevrim döndü..kayışım koptu..canısı cover ları harika...bu arada aldığım bir habere göre demolarında müslüm gürses ten usta yı yapıcaklarmış...harika olur bence...önümüzdeki konserdede ibrahim tatlıses aramam yapıcaklarmış özellikle orhan ın vokali bu şarkıya yakışır...

cyberknight demiş ki:
Benim finaller olmasa gelmeyi düşünüyordum aslında :(= Konser erteleseniz?sizin en az müziğiniz kadar anlayışlı yüce insanlar olduğunuzu da biliyorum.Yaparsınız siz...
İlgin için sağol dostum!!Bir kaç dinleyicimiz daha konseri erteleme talebinde buluındu ama biz de ne yapacağımızı bilmiyoruz bu konseri ertelememiz zor gözüküyor...organizasyonla konuştuk her şeyi her şey ayarlandı..Düşük bi ihtimal ertelenmesi konserin ama talep çok yoğun olursa dinleyicilerimizi kıramayacağımızı da Deli Distor adına belirtmek isteriz...Saygılar

beyler grubumuzun merak konusu olması güzel en yakın zaman da merakınızı gidereceğiz ve çarşamba günü cz_rock bardayız herkesi bekleriz bu arada grubumuz arebesk ve punkın harmalandığı yeni bir müzik tarzı yaratmıştır biz buna (arapank) ismini utgun gördük

cyberknight demiş ki:
ya gönül isterdi ki her konserimize gel ama bilirsin sen bu işleri ayarlanıp planlandıktan sonra değiştirmek mümkün değil ama söz sen geldiğin ilk konserde bizden beleş 5 tane bira kapacan ......
bak bunu kimseye yapmam ona göre

Geri