deli distor

Ya bu grubu kıskanmamak elde değil. Orhan idealim sensin hatta idolüm canım vanam musluğum herşeyimsin sen... Tabii egemenle alpayı unutmamak lazım onlarda idol allah için....

topiğin yeni acılmasına ragmen o kadar güzel seyler yazılmış ki basarılar dilemek istedim. bua ralar ankaraya gelmem olanaksız oldugundan bana demo yollayabilrimisiniz? grubu cok merak ediyorum...

Teşekkür aerogatic en kısa zamanda sana demomuzu yolluycaz bana özelden emailini verirsen sana demomuzu yollayabiliriz.ilgine eyvallah...

ikorn kardeş çok teşekkür ederim demoya gelince biz bazı sitelerden upload olayına girmek istemedik bize özel mesajla ulaşıp isteyebilirsiniz
çünkü bizim grubumuzun en büyük amacı mevcut samimiliğimizi koruyup yolumuza devam etmektir bunuda hedef kitlemizle samimiyetle göstermek isteriz

IkoRn demiş ki:
Ya bu grubu kıskanmamak elde değil. Orhan idealim sensin hatta idolüm canım vanam musluğum herşeyimsin sen... Tabii egemenle alpayı unutmamak lazım onlarda idol allah için....
eyvallah çağataycım...elimden geleni yapıorum....o senin iyiliğin....yeni yılda degikaya başarılar...

Demonuzu bi arkadaşta dinledim gerçekten güzel... Britrock tarzına yakın güzel bişey... Parçaları nasıl bende edinebilirim?...

Saygılar... Başarılar...

Beğendiğine sevindim dostum.Şu anda çok talep var herkes demo istiyor ve herkese de yollamaya çalışıyoruz Özelime e-postanı bırakırsan "Bebeleri alın" ve "Canısı" demolarmıızı yollayabiliriz sana bu arada Tnk bayağı güzel gidiyor!! Maxi single olayı süper olmuş çok sevindik yakın zamanda çıkar işallah ve kulağımızın pası gider.Size de başarılar müzik hayatınızda...

inceliğin için saol dostum en kısa zamanda canısı coverımız ve bebeleri alın bestemiz sizlere yollıcaz tek yapmanız gereken özelden e maillerinizi yollamak

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
Demonuzu halkla ne zaman paylaşacaksınız...

Birbirinizi Kollayacak Arkadaşlarınızın Olması Ne Kadar Güzel.Gıpta İle Bakıyorum Sizlere...Bizlere Sataşaraktan Bayagı Prim Yaptınız Helal Olsun Size.

Müzikte Herkes Rakiptir Ama Başarılar Diliyorum...

Iyi Olan Kazansın

Bronx demiş ki:
DPRM_PES_ARTIK demiş ki:

Birbirinizi Kollayacak Arkadaşlarınızın Olması Ne Kadar Güzel.Gıpta İle Bakıyorum Sizlere...Bizlere Sataşaraktan Bayagı Prim Yaptınız Helal Olsun Size.

Iyi Olan Kazansın

Laf degil icraat lazım...Konuşmak bu piyasada pek kar etmiyor...Bildigimiz şeyler hakkında yorum yapalım bilmedigimiz şeyler bizi cezbetmesin sonra bronx arkadaşımız gibi yanılırız...

siz kimsiniz ki size sataşıp prim yapacağız git de kendi çöplüğün de öt(forumunda)insan kollar tabi arkadaşını sen kollamazmısın? laflarına dikkat et

Bronx demiş ki:
DPRM_PES_ARTIK demiş ki:

Iyi Olan Kazansın
Sanki Megadethsin de sana sataşıp prim yapacağız duyan da bir bk sanar seni allahın bıronksu vıdı vıdı konuşacağına icraat yap millete laf atma senin gibi adamlar yüzünden bu forumlar kapanıyor... Akıllı ol uzatma bizim grup seni ilgilendirmez git yazacak başka bişey bul başka bir gruba...her şeye de atlama öyle szn mısın?

Geri