KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda junkcan tarafından 26 Aralık 2004 tarihinde açılan konu

1. Karaleke olarak biz bir heavy metal grubuyuz. 2004 yazında kurulduk. İlk konserimiz Biziz Rock Bar'da(26 Şubat 2005) Rock Alive 13'tü. Daha sonra ikinci konserimiz olan Gölge'de Rocka Rock konserine çıktık(20 Mart 2005). Metal Day 5 ve Gazi Üni. MMF Şenliklerinde, yer aldık(Mayıs 2005). Heavy Metal 2 konserinde de çaldık(Ocak 2006).

Çalışmalarımıza yeni kadromuzla devam ediyoruz.

Kadro:
    Vuslat-vokal
    Zafer-gitar
    Onur-gitar
    Mehmet-bas
    Can-davul

www.karaleke.org

2. sagolsun bizim gitarist bize ayar vermeye kalktı.başlığı sildiler.

3. Ondan olmadı , senle muhabbet ettik burada. Msn yerine burayı iletişim aracı olarak kullandığımız için silindi. Kendi adıma özür dilerim. Bir daha böyle bir hataya düşülmeyecektir.

4. Evet denebilir, gitarist msnden bize ayar vermesi gereken yerde buradan ayar verdi ondan silindi.Ben de cevap atınca buradan, olmadı :) Neyse biz dostuz, ayarımızı da aldık :p

5. Grup hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse. 2004 yaz aylarında Ankara sokaklarında kurulduk. Ankaralı bir grubuz yani. Heavy metal icra ediyoruz. Bas Gitarda Mert, Gitarda Zafer, Davulda Can. İkinci gitarist ve vokal için bağlantılarımız sürmekte. Gitarist denemeye başladık. Yeni gitaristimizi denedikten sonra vokal adayları içinden birini seçeceğiz.

6. Şimdilik çaldığımız parçalar aşağıda bulunmakta.
    Black Sabbath - Paranoid
    Iron Maiden - Wasting Love
    Motorhead - Ace Of Spades
    Metallica - For Whom The Bell Tolls
    Hammerfall - Renegade
    Judas Priest - Breaking the Law
    Metallica - Seek and Destroy

7. Ayrıca benim çalınması için gündeme getirmeyi düşündüğüm şarkılar: Iced Earth-Ghost Of Freedom, Iced Earth-ImHoTep, Kittie-Into The Darkness(değişik bir tür de deneyelim arada), Iron Maiden-Running Free(Bunu daha çok gitarist istiyor). Şarkı önerilerinizi bekliyoruz.

8. Ayrıca www.karaleke.garaj.org buradan da grupla ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgileri girdim sıra sizin yorumlarınızda ;)

9. abi bi de death - empty words calsanız cok iyi olur walla..

10. severiz karalekeyi cumleten...
    direk konser stiyoruz soyle gaziden... ;)

11. deathin kralını çalarız be :) painkiller de çok yakında ;)
    nasıl olsa Richard Christy ile Steve Digiorgio bizim grupta :)

12. kadroyu tamamlayınca konserlere başlamayı düşünüyoruz.ilk konserler biraz s.çış olabilir tabii ;)

13. can ayarla bişiler de biz de cıkarız...
    calışırsannız sıcıs falan olmaz..

14. abi ben sizin hala vokaliniz olmadığını sanıyordum. özelden ulaşsan bana ben sana bişi anlatacaktım ama neyse telefon açarım ben sana şimdi :)
    heavy metal çalmalıyız kütür kütür :) idealist insanlar lazım heavy metal için biliyorsun :)

15. Anthrax cığım görüşemiyoz artık olmuyo böyle. Neyse 15 tatile az kaldı. Deli gibi çalışcaz sçış falan da olmicak . Amfimi de alıcam inş. ocakta.

16. herşey güzel olacak ;)

17. Gitarist aramaktayız. Bizle çalışmak isteyen ve repertuarının altından kalkabilecek gitarist arıyoruz.

18. kolay gelsin yeni başlık hayırlı olsun :) zafer uzun zamandır göremiyorum seni vallaha özledim yav...

19. eyvallah sağolasın onur.

20. Evet epey oldu Onur. Görüşürüz 15 tatilde filan. hayırlısı. Kendine ii bak

Bu Sayfayı Paylaş