piiz

hadi denizimi dinleyemedim (yenisini)
farkındamısını biraz dinledim
güzel bi kayıt olmuş
serdeden baya iyi olmuş hatta kayıt
ama pek yorum yapmayım
yarısına kadar bile dinlemedim

ama dinleyince yorumlarımızı eksik et miyecez tabi
ulen erhan şe egexx denen adam da olmusa forum 1 sayfayı geçmicek
biraz insan çağırın da tartışma ortamı olsun yaw:)

demolarınız süpper özellikle hadi denizim. kütahyada da canlı olarak dinlemiştim sizi wazgeç gönülü çok güsel cowerlamışsınız. çook iisiniz. başarılarınız daim olsun arkadaşlar :p

tesekkurler sebdnem...
bu arada önümüzdeki pazartesi kütahyaya gel
icez tekrar..seni de bekleriz..

alicim bence hadi denizim i dinle o parca benim favorim..esen kalın..

sebdnem demiş ki:
demolarınız süpper özellikle hadi denizim. kütahyada da canlı olarak dinlemiştim sizi wazgeç gönülü çok güsel cowerlamışsınız. çook iisiniz. başarılarınız daim olsun arkadaşlar :p

tesekkurler sebdnem...
bu arada önümüzdeki pazartesi kütahyaya gel
icez tekrar..seni de bekleriz..

alicim bence hadi denizim i dinle o parca benim favorim..esen kalın..

arkadaşlar grubu ilk çıktığından beri takip ediyorum...hatta ahmetlerin gazz grubundan beri farklı bir gruptu ama sanırım geçmişi o dönemlere gidiyor..eleman değişiklikleri vs sanırım tam kıvamına gelmiş.bir çok kere izleme fırsatım oldu grup zaman geçtikçe tutulmaz bir hale geldi..çok başarılısınız...coverlarınız çok çok iyi...sahneye hakimiyetiniz de çok iyi ,ne denir ki daha size umarım kendi besteleriniz üzerine yoğunlaşır ve artık sizi herkesin tanımasını sağlarsınız...başarılar...

kuzen sağolsun dinletti birkaç şarkıyı, tabi zonguldakta olduğum için canlı izleme fırsatını bulamadım :p
ama parçalar güzel, internetten dinlediğim kadarıyla... başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar :)

beterbocek arkadasım tesekkurler yorumların için.daha iyisini de yapıcaz inşallah..gelişme olursa burdan bildireceğim.su an bizde bi cacık yok. :)

erhan hadi denizimi biraz dinledim farkındamısını da dinledim
benim favorim hala serde
haberin olsun
tabi biraz daha dinlemem lazım diğerlerini alışmak için
serde'deki vokala bulamadığımı da
belirteyim

ewet bu yenilerini biraz detone soylemişim.ben de farkettim ama bayadır programlar cok sık gidiyo esk'de.cok yorgun olunca ses pesleşiyo tabi..bu arada hala bi cacık yok olursa belirticem saygılarımla...

erhan açık konuşiim koçum serdeden başka pek sarmadı beni
aynı samimiyet yok sanki ya
ulen insan biaz samimi olur
mani de çok öpüyo
bi de hadi denizimde gitarı kasmışınız da sebep?

Kasmısız derken sarkı paso gitar olmuş mu demek istiyosun anlamadım tam olarak ali kardesim..neyse eywallah..o çılgına da cok slmlarımı ilet:)bilmiom yani

25 Mayis da Eskisehir de Hayal Cafe Del-Mar da biz PES! olarak PiiZ ile birlikte Eskisehir i salladik :)

Piiz grubundaki kardeslerimize tum dinleyenlere sonsuz tessekkurler,cok basarilisiniz,cok daha iyi yerlere geleceksiniz kardeslerim..sirada Istanbul u sallicaz insallah beraber yine :D

burda gurubum die gezinen çoğu guruptan kat kat daha iisiniz.siz zaten ii bi yerdesiniz ve daha iisi olucak işallah.umarım yollarımız hep kesişir.kardeş guruba sevgiler

arkadaşlar demolarınızı dinledim hernekadar benim tarzım olmasada gayet iyi çaışmalar gerçekten ellerinize sağlık şansınız bol yolunuz açık olsun....

Geri