piiz

içimden geldii...o kadar konuşmamza aynı ortamda bulunmamza ragmen söliyemediklerim bunlar.....
siz nasıl insanlarsınız yaa..hepnzde ayrı ayrı seytan tüyü war..ne biliim hepnzi ayrı sewiorumm....sizn basarılırınzla mutlu oluorum gurur duyuyorum...moralinz bozuk oldugunda ya da cannz sıkkn oldugnda benmde moralm bozuluo...artık nasıl benimsediysem sizi :roll:
biras kafa toplamam biras düşünmem lazımm...o yüsden bu kacışş...yoksa sizden tamamen kopmam mümknmü??size destegim sewgim bitmess zaten her ne olursa olsun..bilmiorum bu sizn için önemli mi ama böle iştee....
her programa gelmekten hastyken bile öle deli gbi bagrp sarkılarnza eşlik etmekten sizlerle oturup sohbet etmekten we sizleri tanımaktan hiç pişman olmadımm olmıcamdaa..we iikide bölee :)
piiz daha cok ii yerlere gelicek..bunu her zaman sölüorumm...ben cok güweniorum sizee,bestelernze....her sey istedgnz gibi olucakk..sadece birascıkkk sabırr... ;)
bak daha kac gün oldu ama ben sizi cok ösledimm yaff.... :cry: we ahmet bana kızma nolursunn..o gün dediklernii iice düşünmeye ihtycm war... :!:
hem beni birascık ösleyin be....bıkmışsınzdr her yerde karsınıza cıkmamdann :LOL:
son olarakk sizi cok sewiorumm..iiiki hayatımdasınz...... :elsalla

valla cerencim gruba olan ilginden ve desteğinden biz çok memnunuz.senden bıkmak mümkün mü.harika bi kişiliğn var ve şeytan tüyü sanırım sende daha fazla.sana kızmayıda imkansızlaştırıyo.seni herzamn karşımızda bağırırken görmek istiyoruz.kendine ve gülümsemene ii bak.piiz den sevgiler...

valla cerencim gruba olan ilginden ve desteğinden biz çok memnunuz.senden bıkmak mümkün mü.harika bi kişiliğn var ve şeytan tüyü sanırım sende daha fazla.sana kızmayıda imkansızlaştırıyo.seni herzamn karşımızda bağırırken görmek istiyoruz.kendine ve gülümsemene ii bak.piiz den sevgiler...

valla piiz süper tavsiye ederim!!<<
daha link i bugun gördüm..
bundan sonra heryere yayacağım merak etmeyin,
başarılar ii çalışmalar vesaire

erhan ben forum üzerinden açık konuşçam baştan söliim
serdeden başka bi parçanız varsa onu da dinleyelim, yoksa bi parça yapın onu dinleyelim, gece gece bana kelebek dinletiyon sonra
bi ara manisaya uğra benim 26da staj başlıcak öncesinde gelirsen görüşürüz, sonrasında gelirsen görüşürüz ama 26sinda olmaz.

bi de sorum var yarimistersebendeistanbul ne demek
bi de neden manisa değil onu da bülmüüm yani
alayına cav

yarim isterse ben de istanbul diil ali dostum.yarim isterse ben istanbul.manası; çekip giden yar için,aslında ben onun için istanbul gibi olurdum.gidiceğin yer olıyım manasında.ama aslında düşünülürse altından farklı anlamlarda çıkabilio.farklı anlamlarda yükleyenler oldu.sevgiler saygılar dostum...

Geri