JEM tasarımlarım

'Elektro Gitarlar' forumunda nienturi tarafından 27 Aralık 2004 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar,
    Bunlar benim bilgisayarla yaptığım bazı tasarımlar, fikirlerinizi beklerim...

2. Manyak birşeyler tasarladığını düşünerek açtım resimleri ama sadece renkleri değişmiş "jem"ler çıktı karşıma. Normal tasarımlardan pek bir farkları yok gibi görünüyor, bazılarındaki renk uyumsuzluğu dışında ama yine de nasıl yaptığını merak ettim açıkçası. Şahsen yapamıyacağım bir şey :)

Bir de parça parça olarak çok güzel şeyler var bence, ama yanlış klavyeleri yanlış gövdelerle birleştirmişsin gibi geldi bana. Özellikle mavi inlay sahibi klavyeler çok güzel olmuş bence :) Bir de gri tonlarındaki gövdeler :)

jem değil de "rg"nin özel üretim bazı modellerinde olduğunu hatırlıyorum ama, hatta mor inlay bile görmüştüm :)

3. Vaaaay ben WB Swirl'ü çok beğendim bana yapsana bitane :D

4. Oldu :) Hemen.

Bu arada yok o kadar tasarımcı falan değilim :)
    Renk uyumsuzluğu? Hnagisinde?

5. çoğusu güzel olmuş işçilik açısından... tebrik ederim...
    ben dark mirror ı begendim...
    bir zamanlar ben de uğraşmıştım bu işlerle ama yetenek lazımmış... rezil şeyler çıkmıştı ortaya... :x
    hem jemler çok pahalı... ona o kadar para verecek ekonomiye ve ona tapacak gozle bakacak ruha sahip olamadığım için elimi eteğimi çektim jemlerden...

6. Barış be bana bi tane pembe yapsana pespembe :eek: sanada zahmet olcak ama :D

7. Tamam, 8 telli isterim, ekstradan bir bas tel ve bir de tiz tel olucak, efendime söyliyim manyetiklerinin etrafına ve inlay'lerin içine mavi ışık şeridi konucak, hiç bitmeyen bir pilden (?) enerji alıp sürekli yanacaklar, elektrik kesilse de kendi içine monte edilmiş pre-amp'dan ses verebilecek, sonracıma tost yapıcak dolma sarıcak, işte düşün birşeyler, herşeyi de benden bekliyorsun aaaa.... :lol:

8. Ben şahsen uyumsuz renklerede bayılıyorum zıt olayı :)
    isterim olmasını göz alıcı çılgın ve gıcık renkli bi gitar...

9. dolma saran gitar güzel olurdu :)

hepsi çok hoş olmuş. awake özellikle hoşuma gitti.

10. Akın: Hadi canım...... :lol:

11. En klasını en sona saklamışsın be hocam
    Red mirror Favorim

12. Chromeboy ile Jem'i cross'lasan nasil birsey olur acaba?

13. HEhe Kırmızı yı seviyorum
    Fire Garden
    Yapsana bana 1 tane :)

14. Bi tane de K7 tasar1m1 yapsana, soyle aynali, mavili :D

15. Herifler psikopata bağlamış gidip Jem modellemişler yahu,Dosyayı çektim bende birkaç render yaparım ;)

Bu Sayfayı Paylaş