Rind

Teşekküler kara leke...

Grupta her şey yolunca gibi...kısmetse uzun zaman sonra ilk studyomuzu 4 ocakta 3-5 arası yapacagız...Bakalım neler yapabiliyoruz...Bir de ben şu kendime olan nefretimden bir vazgeçmeyi başarsam tam olacata!!!!

iyi temenniler için çok teşekkürler...
depremin dediği gibi herşey yolunda görünüyor müzikal açıdan...ama ruhsal açıdan pek güzel konumlarda değiliz sonumuz hayrola bakalım diyelim...nereye kadar böyle gider ki?

dinledim sarkiyi... ellerinize saglik hos olmus... buaralar konser falan düsünüyor musunuz? sahne performansinizi da görmek isterim... tebrikler, basarilar...

yyae demiş ki:
dinledim sarkiyi... ellerinize saglik hos olmus... buaralar konser falan düsünüyor musunuz? sahne performansinizi da görmek isterim... tebrikler, basarilar...

Teşekkürler yorumların için...15 ocakta biziz barda çıkma gibi bir planımız var...daha kesin degil ama olacak gibi...oraya bekleriz...

Bu arada Delibasçı sanada teşekkürlerimi sunuyorum...İlerleyen vakitlerde beraber bir şeyler yapmak dilegiyle...

çok teşekkürler yyae ye ve delibassçıya...
bir kaç grup daha olucak...biz ayarlıycaz konseri ben sizinle çalmak isterim düşünürseniz...Ben şahsen beyendim Kılçık'ı bir özel mesaj atarsanız sevinirim bu konser planı için...15 indeki konser artık kesinleşti diyebiliriz

gelelim grubumuzdan haberlere :)
yeni vokalistimizle bugün ilk stüdyomuzu yaptık...
ben çok güzel işler ortaya çıkaracağımızı düşünüyorum şahsen...tatmin edici şeyler ortaya çıkacakmış gibi bir his var içimde...
şöyle de bir durum var ki gruptaki iki kişi bu ruhsal bunalımlarından ne zaman çıkıcak bilinmez...

15 indeki 3 grupta kesinleşti...BİZİZ barda...
DEPREM
KILÇIK
BARKOD
bir grup daha olabilme ihtimali var...
bekleriz...

güzel olucak inşallah bütün gruplara başarılar...
her ne kadar ruhsal bunalımlar yaşasakta elimizden geleni yapmaya çalışacağız... :(

"D.e.M|Them ,Deprem vokal&gitar ; SouliTarY, NecrOshinE, DementiA, Plan B, Mala vokal)MorteLies adlı Demodan 2 şarkı için.." OHAAA!!! Göktuğ yuuh... Yorulmuyor musun! Helal olsun!!!

depreme başarılar...en son biziz konserinde izlemiştim harikalar....grup elemanları teker teker harika...göktuğ lu deprem başka bi harika olmuştur şimdi....

sanada selamlar yalın...teşekkür ederiz çok hayırlı olduğunu düşünüyorum ben kendi adıma eminim depo ve arda'da benimle hem fikir...15 Ocak cumartesi günü Biziz'de görüşmek dileğiyle...

Geri