Rind

ee hedef kitle tişörtü bastıracam bende konserinizde her zamanki gibi en önde yerimi alacağım billiyorum hepiniz ürkeceksiniz ama ben o gün içip sahoş olacağım (daha önce hiç olmadığım kadar) eee yine ertuğrul ve depremin başına kalacam ..... :p :bilmem

hep beraber sallıycaz... ;)

Ocak 15 cumartesi günü Biziz'de
DEPREM
KILÇIK
JOSEF.K
BARKOD ile...

16 Ocak Pazar günü
DEPREM
KAOTİK
DEGİKA
PAYBACK

rockalive7a.JPG

pazarında afişleri hazırlanmış emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz...ellerine sağlık...

DEPREM
15 Ocak saat 18 sularında Biziz'de(Barkod,Josef K.,Kılçık'la beraber)
16 Ocak saat 20.30 civarında da Barfly...(Kaotik,Degika,Payback'le)
bekleriz...

Manga'nın dinleyicisi ayrıdır ve bana sorarsanız - ki kimse sormaz orasıda var ama- ben Deprem'i dinlemeyi tercih ederim. Benim gibi yapacak olanların da hiç pişman olmayacağını vurgularım üzerine basa basa...

beyler ben inanıyorum ki siz bir gün baya bir ses getireceksiniz bu pazar yine gayet güzel bir konser vereceksiniz başarılar ali aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabi

DEPREM
15 Ocak saat 18 sularında Biziz'de(Barkod,Josef K.,Kılçık'la beraber)
16 Ocak saat 20.30 civarında da Barfly...(Kaotik,Degika,Payback'le)
bekleriz...

ya en azından üstesinden gelmeyi bildin.ayrıca çok da iyi çaldın bütün bu olumsuzluklara rağmen.depremi ve deprem grubunu bugünkü performansı için kutluyorum

Olumsuzluklar Tecrübeler İçin vardır Dostum Unutma...Bir Dahakine Bizimkini Kullanırsın.Beraber Konsere Çıkmak Dileğiyle Bol Şans...

Görüşürüz [ Zaten Görüşürüyoruz da :) ]

Geri