Rind

Herkese çok teşekkürler iyi niyetli yazılarınız için...RBC nicki arkaşım sanada teşekkür ederim...kelepçeye demo yapmayı düşünüyoruz ve ilk sana yollayacam :) sagolasın...

çok teşekkür ederiz yorumlar için...eleştirileride dikkate alacağız...çok güzel bir konser geçirdik her açıdan...en yakın zamanda da demomuz gelecek umut ediyoruz...
PAYBACK,DEGİKA ve KAOTİK'e ayrıca teşekkürler...Tüm gruplar çok başarılıydı bence...tabi bunda payı olan Barfly'a da teşekkürler, ben çok memnun kaldım ses düzeninden sahnedeyken herşeyi çok güzel duydum...ufak tefek aksamalar olmadı değil o da tuzu biberi bu işin...çok daha iyilerine işallah diyorum...

valla hepsi harikaydı
arda mükemmeldi
göktuğ sahneye sığmadı yıktı ortalığı
deprem gitarı konuşturdu yine
ertuğrul kendinden emindi herzamanki gibi

depreeeeeeeeeeeeeem........salladı yine 25.5

ben bu kdr beğenileceğini gerçekten beklemiyodum... eğlendim ve eğlendirmekten de büyük bir haz aldım destekleriniz ve gazlarınız sayesinde buralara geldiğimizi hiç saklamamak lazım çok saolun...!

DERPREM@Rock Alive #7 :)= (Diğer resimleri de küçültebilince ekleyeceğim)

goktug.JPG

rica ederim efendim ama alınan tepkilerden sonra yardımında hoş birşey olmadığını öğrendim...Bundan sonra mümkün olduğunca kendi grubumdan başka gruplarla sahne almamaya karar verdim...hem kendim için hemde diyer grubun başarısı için ;) kötü söyledim ama neyapalım vokalist değilim işte...hatır olayı için yapmamk lazım bazı şeyleri...yapılan işe saygı duymak lazım...sakın yanlış anlaşılmasın pembe koyun'la alakalı birşey değil kesinlikle sadece tecrübe oldu...

4 Şubat'ta Kocatepe Kültür Merkezi'nde Barış Manço Fest-1 'de saat 15:00 suları sanırım sondan 2. grup olarak sahne alacağız...Güzel bir etkinlik olacak...Giriş ücretsiz...Herkesi bekliyoruz bu güzel ve değerli müzik adamını hep birlikte anmaya!!!

bmafis.jpg

Anlamlı...
Önemli...
Büyük bir olay...
Ankara'da oturan ve müsait olan herkesin katılması gereken bir organizasyon...
Derin6 grubu başarılar diler... :twisted:

ben burdan bir eleştiri yapacam kusura bakmayın
bascınız nerdeyse her konsere sarhoş çıkıyo ve konserlerden sonra bunla övününüp sağda solda anlatıyo benden bir uyarı gereğini siz yapın artık alkol tedavisimi görürür ne yapar bilmem :bilmem :? :p

katapult demiş ki:
bascınız nerdeyse her konsere sarhoş çıkıyo ve konserlerden sonra bunla övününüp sağda solda anlatıyo benden bir uyarı gereğini siz yapın artık alkol tedavisimi görürür ne yapar bilmem :bilmem :? :p
yapılan geyikler arkadaşlarımız arasındadır egemencim dışardan insanlara bu tarz şeyleri yansıtmamaya çalışırım...senin bu yazdığın beni çok üzdü egemen...sanki gelip bana söyleyemezmişsin gibi burda sen bunu insanlara anlatıyosun...neyse ayrıca benim aldığım alkol miktarı kimseyi alakadar etmez diye düşünüyorum bilmem haksızmıyım,hem sahnede çalışımda ve performansımda bi eksiklik yok kimseyede saygısızlık yapmıyorum...yaptıklarım tamamen benimle alakalı şeylerdir bilmem anlatabildim mi?genede senin bu yazdıklarını geyik olarak algılıyorum ve rica ediyorum forumu böyle kişisel alakasız konulara alet etmeyelim lütfen...müzik konuşalım...hadi bakalım... :evil:

:) :) bu müzik: alkol eşik değerinde yükselme yapar..sahneye adaptasyon ancak bunla olur..içmek güzeldir eleştirenleri kınıyorum..ve eminim herkes eşik değerini de biliyodur:...:) selam lar ekulakçım...

ekulak demiş ki:
katapult demiş ki:
yapılan geyikler arkadaşlarımız arasındadır egemencim dışardan insanlara bu tarz şeyleri yansıtmamaya çalışırım...senin bu yazdığın beni çok üzdü egemen...sanki gelip bana söyleyemezmişsin gibi burda sen bunu insanlara anlatıyosun...neyse ayrıca benim aldığım alkol miktarı kimseyi alakadar etmez diye düşünüyorum bilmem haksızmıyım,hem sahnede çalışımda ve performansımda bi eksiklik yok kimseyede saygısızlık yapmıyorum...yaptıklarım tamamen benimle alakalı şeylerdir bilmem anlatabildim mi?genede senin bu yazdıklarını geyik olarak algılıyorum ve rica ediyorum forumu böyle kişisel alakasız konulara alet etmeyelim lütfen...müzik konuşalım...hadi bakalım... :evil:
yok erdoğan gerçek yazdım ben sen geyik olarak algılama sakın cık cık adam birde dediğini geyik olarak algılıyorum yazmış ben sana ne zaman ciddi bir şey söledimki allah alllah ve pentatonic sen beni kınamaya devam et ben arkandayım :bilmem

Geri