Barkod

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda endlesshate tarafından 28 Aralık 2004 tarihinde açılan konu

1. Barkod 2002 de Ankara'da kurulmuş bir hardcore grubudur. Kurulduğu günden beri kadrosunu korumaktadır.

Volkan Güner - Vokal
    Kağan Yalçın - Elektro Gitar
    Berkay Çakır - Elektro Gitar
    Yasin Ersoy - Bas Gitar, Geri Vokal
    Serkan Uyar - Davul

Görüşlerinizi bekleriz.

2. Arkadaşlar birde unutmadan Ankara'da birkaç sahne deneyimimiz oldu çeşitli barlarda ve okullarda. Repertuarımızın çoğu coverlardan oluşuyor 3 tane de kendimize ait bestemiz mevcut. Buarada yılbaşında saat 20.00-22.00 arası Andaç Cafe'de sahne alacağız. İlgilenenleri bekleriz.

Barkod

3. yılbaşı icin basarılar beyler kolay gelsin...

4. Biziz'de izlemiştim sizi... Çok kaliteliydi... Andac'a da gelcektimde yilbaşi ayağina bi sürü iş çikti... Tekrar başka bir yerde izleme şansı ollur inşallah... Başarilar...

5. Yılbaşı günü Andac Cafe'de;

-At Hırsızları
    -Sokak Köpekleri
    -Barkod
    -Anti

Saat: 18.00
    Giriş: 10 YTL + ilk içki
    Yaş sınır falan yok

Konser sonrasında Yılbaşı partisi T.N.K - Caner, Deprem, Anti - Ertan ve birçok grupla devam edecek....

Andac Cafe Selanik 2 Cad. 65/D Metropol Sineması Karşısı

6. öncelikle başarılar...kimlerin coverlarını yapıyosunuz....

7. Arkadaşlar lütfen özel meselelerinizi bu foruma yazmayın. Sadece Barkod ile ilgili görüşünüz, eleştiriniz veya sorularınız varsa buraya yazın.

Coverladığımız gruplara gelince: Slipknot, Korn, Soulfly, Coal Chamber, Boy Sets Fire, Drowning Pool, Antisilence, Radical Noise bunun dışında Chemical Brothers, Prodigy ve Zülfü Livaneli den birer parçayı tarzımıza göre çalmaya çalışıyoruz.

8. grubun bir demosu fln warmı acaba dinlemek isterim?bana ulaştırabilrimisiniz?

9. Pus

Pus

222
    0
    300
    Babalar başarılar dilemek istedim. Yasak Bölge olarak en sevdiğimiz Hard Core grubu kim? Tabii ki BARKOD....

10. Henüz demomuz yok ama 1 ay içinde 1 ya da 2 parçalık bir kayıt düşünüyoruz.Kayıt bittiği zaman isteyenlere ulaştırmaya çalışırız.

11. basarilar. dinleyecegim en kisa surede gelip

12. :evil: öfkenin yeni sesi BARKOD -Korkma Söyle- herkese selamlar SEKO

13. beyler forum hayırlı olsun...başarılar

14. Barkoda depremden selam....

Yalnız volkan o ses senden nasıl çıkıyor pek anlamadım... :)

15. nasil bir ses cikiyor? merak ettim simdi!

16. Herkese teşekkürler. Merak edenlerin merakını giderecek konser projeleri var. Buradan duyuracağız.

Not: Deprem senin gitarından o sesler nasıl çıkıyorsa benden de öyle çıkıyor...

17. valla sahne performansları muhteşem.milleti coşturmasını beceriyolar.hele volkan.valla yılbaşında andaçta olay yaratmışsın.haberlerini alıyorum.hatta kızlar senin numaranı bile istemeye bile gitmişler zeynepten :)
    ya neyse anlayacığınız iyiler.kendilerini seviyoruz ve çok çok başarılar diliyoruz
    bu arada depremle de bugün tanıştık.yırtık bi insana benziyo.öylemisin ki deprem

18. Nasıl yırtık anlayamadım...hafif beyinde yırtık var :) ama hangi anlamda yırtıklık oldugunu anlayamadım....

Bu arada volkan...Benim gitarım bögürmüyor :D :D

19. 15 Ocak Cumartesi günü...BİZİZ barda

DEPREM
    KILÇIK
    BARKOD

bekleriz...
    başarılar beyler...

20. Deprem i yılllardır tanırım. Hayatımda gördüğüm en yırtık insandır... Konu dışına çıkmadan BARKOD a başarılar.....

Bu Sayfayı Paylaş