Barkod

Allaaah 8O neler olmuş yaw haberimiz de yok biladerlerden. :cry: gurbet nolacak. bi izleme şansımız bile olmadı ama inşallah yakındır. başarılar diliyorum BARKOD! kaydı bekliyorum haa.
kendinize iyi bakın. hadi bakim! ;)

abiler yolunuz açık olsun. başarılarınızın devamını diliyoruz ve bekliyoruz. görüşmek üzere.

kayıt süper olmuş. Bi gün sizin de albümünüzü raflarda görmek dileğiyle..

BARKOD'a tebrikler ve başarılar...

endlesshate demiş ki:
Tüm yorumlar için teşekkürler. Buarada 4 Şubattaki Barış Manço Günü için şimdiden Yasak Bölge ve Deprem'e başarılar.
teşekkür ederiz volkan..bende bi an önce istiyorum o kayıttan... ;) güzel olmuş anlaşılan işallah her seferinde daha iyisi olur...başarılar...

pRoTeZ demiş ki:
kayıt süper olmuş. Bi gün sizin de albümünüzü raflarda görmek dileğiyle..

BARKOD'a tebrikler ve başarılar...

arkadaşa tamamen katılıyorum . çok süper kayıt olmuş. albüm herkesin dileği zaten. BARKOD! bekliyoruz sizi. başarılar

endlesshate demiş ki:
Kayıtlar bitti. Ufak rötüşlar hariç herşey tamam. Herşey mükemmel olmasada bu iki parçalık kayıt bizi oldukça tatmin etti dinleyenlerden de iyi tepkiler aldık. Tam bitmiş halini isteyen herkese ulaştırmaya çalışacağız.

Öfkenin sesi gün geçtikçe yükseliyor!

ben de istiyorum o kayıttan bi tane

selam barkod.berkay sen ne sorumsuz adamsın ya .hala üye olmadın dimi siteye!!!:)kendinize iyi bakın kardeşlerim!!
ÖNSEL
A timeless word, the meanings changed
But I'm still burning in your flames,
Incessant, lustral mmasquerade,
Unengaged, dilit love didn´t taste the same

And I still wonder if you ever wonder the same
And I still wonder ...

BARKOD gerçekten başarılısınız. Kayıtlar çok hoşumuza gitti.Yeni kayıtlar ne zaman geliyor. Bunlar yeni diyeceksiniz ama sabırsızlık işte. Haberimiz olsun ok. hadi beyler başarılar sizlere. Kolay gelsin.

mbe kardeşim ta gurbetlerden bize destek verdiin için teşekkür sana. neyse yazın geldiinde konser flan olursa bekleriz senide. kayıtta elimizden geleni yaptık.yorumunu yazan herkes saolsun. çalışmalara devam...

kardeşlerim başarılarınızın dewamını dılerım kayıdı dınledım bayaa ıyı olmuş... volkancım bılkentte bir ihtiyacın olursa beklıyorum...

Geri