ForePlay (Rock) - Ankara

Perşembe günleri gölgede, cuma akşamları ise biziz rock bar da çalan anladığım kadarıyla yeni bir grup...

4 kişiler... ama inanıyorumki ilerleyen zamanlarda daha iyi olacaklar solisti Kıvanç'a dikkat...

Grubun en sevdiğim yanı seyircisiyle çok iyi iletişim kurup kendi içlerine çekmeleri... öyle bir hava yaratıyorlarki bir daha gitmek istiyorsunuz....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya dün akşam harikaydılar... Tek kelimeyle bayıldım.

Dün akşam "bir derdim var" 'ı 2 kere söylediler.. Harika olmuş.Tek kelimeyle muhteşemdi.

Lovesong her koçulda harika bir şarkıdır, ama foreplayde bir başka güzeldi oda istekle 2 kez söyletilen şarkılardandı.

Her hafta daha iyi oluyolar.Bir yıl gibi bir süre sonra kendilerini tamamen aşacaklarına inanıyorum. uzun zamandır hafta içi Gölgeyi hiç bu kadar kalabalık görmemiştim, sanırım kendi kitleleri oluşuyor.

başarılar...

Dün akşam yine harika bir geceydi...

2 haftadır grubu izlemeye gidemedim...Ama gerçekten çok şey değişmiş.Bi kere şarkılar daha bir oturmuş, armoniler daha bir kaynaşmış. Müthiş keyif aldım...

Bir derdim var 'ı harika söylüyorlar..

Bi şey daha, naçizane bir gözlem... Bir çok grup izledim ama ben foreplay kadar sahnede müzik yapmaktan hoşlanan ve büyük bir keyifle müzik yapan başka bir grup hatırlayamıyorum.

Küçük bir reca;
Bass'ıu duymakta zorlanıyoruz.Lovesong, seven nation army ve hella good gibi şarkılarda bass'ı daha çok duysak daha güzel olacak die düşünüyorum.

Hepinizin eline dikline sağlık...

Sevgiler....

Dostlar;

Bu akşam FOREPLAY gecesi ... Gölge Bar / 22:30

(Bana maaş verseler bu kadar keyifli çalışmam, ama bu grubu seviyorum ben ya :) )

isminden dolayi cekici bi grup :oops: ehehee
davul: onur
bass: ozkan
gitar: alper
vocal: kivanc
bence daha cooookkk gelismeleri lazim.. kotu degiller ama daha fazla calismalari lazim diye dusunuyorum..
kivanc`in sesini wattzup`tayken de begenmezdim.. acayip detone oluyo, dikkatli dinleyin.. ayrica sarki sozlerini uyduruyo resmen.. (ozellikle `lets get it started`) son bi sey daha: kivanc`a sormak isterim, neden wattzup repertuarinin aynisini yapiyorsunuz acaba??? :x

Kesinlikle katılıyorumki hepsi harika insanlar... Ayrı ayrı birer birey olarak hepsini çok seviyorum.

Mutlaka çalışmaları lazım... Daha çok yeniler... Zamanla birbirlerini daha iyi tanıyıp adapte olacaklardır.

Kıvanç konusundaki görüşlere kayılmıyorum...

Wattz Up konusundaki benzetmeye gelince ikisininde show grubu olmaları bir sebep olabilir.

Kıvancın iyi bir show adamı olduğunu düşünüyorum ve o sahneye çıktığında müthiş bir elektrik yayıyor.

Bence bi süre sonra daha iyi olacaklar. Çünkü her hafta bir önceki haftadan daha iyiler...

Dostlar; Bu hafta sizleri gölgeye davet ediyorum.

Perşembe 22:30 da ben gene en önde grubnu dinliyor olucam.Bekleriz efem...

perşembe günleri bizi eve kapanmaktan kurtaran sevdiğimiz bir grup.bateristleri çok iyi bence.ayrıca solist seyirciyle çok iyi diyaloğ kuruyor gerçekten iç içe resmen.biz bu grubu seviyoruz...

Bence de Onur a söylenecek birşey yok... Kıvanç zaten hep böyleydi... Adam resmen elektreik yayıyor etrafına...

Ben bu gruba, alpere, özkana, kıvanca ve onura acayip inanıyorum ve destekliyorum.

(bu arada gruptan maaş falan almıyorum :) )

Geri