ForePlay (Rock) - Ankara

bu arada imza yı şimdi gördüm yazıdan daha ön planda olmuş ondan dolayı daha uzun birşeyler yazıp asıl içimden geçenleri ortaya dökmek istiyorum ki onlar şunlardır:
Özkan cım bir harikasın, dadından yenmiyor...
Alper The Phaser ım sende idare edersin işte ;) şaka yapıyorum, okulda konuştuğumuz zamanlar bu kadar iyi çaldığını bilmezdim...
Onun dışında Kıvanç ve Onur size diicek söz bulamıyorum... İyi mana da tabi... :) Ayrıca Özkancım ben sizin ilk programınıza gelememiştim (Esra dan dolayı) sen geldin saolasın...

Neyse özlemiştim sizi bu akşam dinledim iyi oldu... Kendinize ii bakın...

ay bu hafta ben sizleri dinleyemedim... iş yoğunluğu valla hep özkan mı yoğun olacak...(özkan... kafan acımadı mı ? :) )

umarım Over All da da sizi dinleme şansımız olur bugün görüşmek üzere....

Sevgiler....

artık özkanın yeni askısıyla foreplay dahada enerjik!!!!!!!!!!!
yaşasııııııııııııııııııııııııııııııın!!!!!!!!!!!!!!!
yihuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ya bende bu gün ben bişi yapmayı unuttum diyodum ama neyi... İki yorum yapacaktım unuttum valla...

Arkadaşlar dün akşam çok güzeldi, çok eğlendik.elinize sağlık.

Bu arada uzaktan gördüğüm kadarıyla ciddeen askı sevimli bişi ama tabeee ayrıntılı göremedim...

Her hafta daha iyisiniz...

Sevgiler...

burdan özkan beye sevgi ve saygılarımı iletiyorum bu güzel düşünceleri benim için bu güzel üşüncelerde bulunduğu için!!!!!!!!!!!!!

Foreplay sizi seviyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aşiretim kuzenimi de ihmal etmemek lazım tabi!!!!!!

ORO...

Biraz geç oldu ama ancak zaman bulupda yazabildim... Geçen hafta Perşembe günü yaklaşık 1-1,5 saat kadar dinledim ama gerçekten çok şaşırdım.

Grup daha bir oturmuş, davullla bass uyumu daha bir oluşmuş..gerçekten çok hoştu.Bu arada 3. gitar gruba müthiş bir armoni katıyor.Kıvanç biras daha fazla gitarını alsa eline daha bi güzel olur sanki...

Alper... Cidden sahnede çok rahat ve kendinden çok eminsin..Sanırım genetikle alakalı bi durum :)

Tebrik ediyorum sizi...

Ben bursalıyım!!
Bu grubu bi kere dinledim Ankara'da !!

Tarafsız yorumum şudur!!

Davul ve Gitar gerçekten çok başarılı, takdir ettim, bence daha büyük sahneleri hakediyorlar!!

Vokal bazı şarkılarda detone oluyor kanımca!! Çok tiz sesleri çıkarırken zorlanıyor!!

Basçı olmasada olur demiym ama, ben sahnede gruba büyük bi katkısı oldugunu görmedim!! Gitarıyla biraz daha değişik şeyler yapması gerek!!
Çok basit çalıor!!

eveeeet......

Cuma OverAll..mekan zaten hatrı sayılır nitelikte ve güzellikte.. e bide sahnede foreplay daha noolsun...öncelikle herşey çok güzeldi tüm aksiliklere rağmen...

Onurun davul showu muhteşemdi... Özkan ise tüm sorunlara rağmen geceyi çok profesyonelce atlattı..

Alper ve Kıvanç.. ikiside tam bir görev adamı...Kıvançın iletişimi, diyaloğü muhteşem...

Bu arada Koray Lovesong için ve bulunduğun ortama kattığın renk için teşekkürler...

Cumartesi Diplomatic yerine çıktılar... Cadı tahtasından sonra muhteşem bir eğlence yaşadık..süpperlerdi...

Bass ve davulun sesi harika geliyordu...

Haftaya görüşmek üzere...

Sevgiler...

Geri