Edirne Buluşması

'Forum Meydanı' forumunda GORGOROTH666 tarafından 30 Aralık 2004 tarihinde açılan konu

1. arkadaşlar aranızda edirneli olanlar var mı?bir buluşma ayarlayalım

2. Ben kırklareli pınarhisarlıyım ama izmirde oturuom.Ne kötü.Bu yaz bi buluşma yapalım kesin oraya gelecem...

3. tamam o zman bir kaç kişi daha ayarladık mı iş tamam ÖM den cep nolarımızı atalım birbirimize ben de sana yakınım keşandan :D

4. var mı başka???

5. Merhaba Keşanlı arkadaşım...
    Ben de oradayım:)

6. E yuh be, ben bu geçtiğimiz çarşamba günü ordaydım :) Bilseydim ordan bu kadar çok (2 tane) kişi var haber verirdim :)

7. "Keşke" yerine her zaman "iyi ki" tercih edilmeli:)

8. hayret yaw keşandan da metalci çıktı ya al benden de okdar bir ara seninlebuluşalım buralarda bir yerde fena olmaz ama bana tanıdık gibi geldin :)

9. Kimliğim açıktır benim ama müzikal sınıflandırmalar içinde tek bir kategoride bulunmak istemem doğrusu:)

10. Trakya üniversitesindeyim. Eğer Edirne'de bir buluşma gerçekleşirse bende gelirim...

11. olabilir aslında edirneye gelmeye düşünüyorum :wink:

12. Anadolu lisesine falan mı gidiyosun genelde rock ortamları o okulda vardır da :oops:

13. Liseyi bitireli çok uzun yıllar oldu...

14. Tamam bişey çalabiliyomusun dostum gitar bateri filanda aklımda bir grup işi varda

15. Gitar öğrenmeye çalışıyorum ve grup performansı için yeterli olduğumu sanmıyorum... Bu grubu Keşan'da kimlerle kurmayı düşünüyorsun?

16. bilmiom bir kaç kişi var

17. Yardımcı olacağım bir şeyler olursa yardım etmeye çalışırım... Kolay gelsin...

18. Tabi kide ama ne zaman gelirsin ç.kaleden keşana onu bilmiorum

19. Ben Çanakkale'de değil, Keşan'da yaşıyorum zaten...

20. ÇANAKKALEDE OKUOSUN AMA

Bu Sayfayı Paylaş