Kılçık (rock) - Ankara

teşekkürler ergin pazar günü de bekleriz umarım pazar günü daha iyi olur :) buarada pazar günkü konserde kılçık 5 kişi olarak sahne aıcak... ikinci gitarda çoşkun arkadaşımız çalcak onu da şimdiden söyliyim dedim neyse pazar günü görüşmek üzere...

:zipla

biziz15 ocak konserinin afişi yok mu?? siz mi 4te çıkıyorsunuz yoksa konser direk 4temi başlıyo??gelmeye çalışcam kesinlikle,şimdiden başarılar.(gerçekten merak etmeye başladım,bir grup bu kadar merak edilemez yani,özellikle vokalistinizin sesini canlı dinlemeyi çok istiyorum,eheh adaşım zaten:)

lostin1289mt 15 ocak pazar günkü konser bizizde değil garage da aman yanlış yere gitme :D konser direk 4te başlıyo biz ikinci grubuz yani 17.00-17.30 gibi çıkarız herlade...

yyae demiş ki:
lostin1289mt 15 ocak pazar günkü konser bizizde değil garage da aman yanlış yere gitme :D konser direk 4te başlıyo biz ikinci grubuz yani 17.00-17.30 gibi çıkarız herlade...
amanınn,"biziz"yazmışım :D garaj da olduğunu bildiğim halde biziz yazmışım,aklım nerdeyse artık.. :LOL: neyse,teşekkürler cevap için..

ForROCK! #3

15 Ocak Pazar
Saat: 16:00
Garage Rock Bar

afis3.jpg

FAS-ON
KILÇIK
NEMA
STAFF

Giriş: 7,5YTL (+ilk içki)

GARAGE ROCK BAR
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

tesekkürler rbc bir dahaki sefere gelirsin artık...
afiş de güzel olmuş yapanın ellerine sağlık :D herkesi bekliyoruz umarım güzel bir konser olur...

süperdiniz. cidden baya baya iiydiniz yav. vokal ve gitarlar çok iyiydi.
bi şarkı vardı. vokal ablacıgımız girişte ve bi kaç yerde daha inceliyodu falan. şahsen bayıldım! anouk geldi sandım:)

Evet vokalin sesini busefer daha iyi alabildim... ekipmandaki sorun olmasaydı süper bi akış olcaktı ama hiçbir problem olmadan tertemiz çaldıınız tebrikler..

teşekkürler herkese gelip bizi dinledikleri için... kutaya ayrıca teşekkürler bu konseri ayarladığı için :) sesler yine çok iyi değildi ama grup olarak çok hatamız olmadığını düşünüyorum. dinleyenleri eğlendirebildiysek ne mutlu bize :D :zipla umarım birdahaki konser daha güzel olur.. buaralar finaller falan olduğu için konser olur mu bilemiyorum ama olursa burdan haber veririz zaten. görüşmek üzere...

Geri