Kılçık (rock) - Ankara

kilcik önümüzdeki hafatiçi abant izzet baysal üniversitesi senliklerinde sahne alacaktir tam tarihi belli degil ama haftasonuna kadar kesinlescek buraya yazarim...

selam herkese..
konser tarihleri kesinlesti ama busefer de saatleri belli degil :D 17 mayista hacettepe bahar senliklerinde 20 mayista da bolu abant izzet baysal üniversitesinde sahne aliyoruz... saatleri de yakinda belli olur buraya yazarim (suna bak ya bi tam olarak yazamadim konserleri :D neyse artik idare edin ;-) )

tesekkürler anc albüm kayitlari biraz yavas gidiyor diger enstrumanlar kadar hizli degil basakin sesini zorlamamasi için 1 günde birkaç sarki kaydetmiyoruz ama en kisa zamanda çikacak...
hacettepe senliklerinde de herkesi bekliyoruz.. konserlerin saatleri 1 ya da 2 gün içinde belli olacaktir buraya yazarim.. baska dinleyen varsa onlarin da yorumlarini bekliyoruz
tesekkürler...

bende severim kılçığı hatta çok da severim.kılçık iyidir başak da süperdir.konserlerini de kaçırmamaya çalışırım.sizde kaçırmayın.albümünüzü de bekliyorum heycanla ;) .hadi hepinize başarılarrr!!kolay gelsin :p

tesekkürler eren ve seda bizler de sizi seviyoruz;)

busirada konserler için çok çalisiyoruz umarim çok iyi geçer iki konser de, tabi bir de uzun zamandir konsere çikmamanin gazi var üstümüzde:) insallah herkes çok eglenir:)

ben kacirmisim yazilanlari aslinda ahmet tesekkür etmis benim yerime ama ben de tesekkür etmek istiormm:)kayitlar içinse elimden geleni yapmaya calisiyorm.dedigimiz gibi ses bu zorlamaya gelmiyo gercekten uzun vadeli düsünmek lazim bencee..herkese tekrar tesekkürler..konserlere bekliyoruz:)

sonunda belli oldu :D 17 mayis ta saat 15.00 da hacettepe bahar senliklerinde sahne alicaz herkesi bekleriz. tesekkürler...

Geri