Bakkal Durağı (Ank) Blues-rock

:arrow: :idea: :arrow: Bakkal durağı elemanlarından yusuf ve suat geçtiğimiz günlerde çok büyük bir trafik kazası geçirdiler ve kullandıkları araba pert olmasına rağmen kendileri kazadan çok ciddi yara almadan kurtulmuşlardır...
Kendilerine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum ...
amana abiler biraz daha dikkat

Eyvah, Eyvah!!! aman diyeyim dostlar geçmiş olsun...Bu ara bir uğursuzluktur gidiyor bizim stüdyo ahalisinde...Geçen gün stüdyoya hırsız dadandı...Şimdi de bu uğursuz kaza...Çok büyük geçmiş olsun beyler dikkat edin kendinize...Allah korumuş vallahi...
Saygılar...

selam arkadaşlar

epey zamandır giremiyorum buralara üzgünüm.Arkadaşlar çok teşekkür ederiz . Ben bu aralar bir iş kurma girişimi içerisinde yorgun uykusuz bir kaza yaptım arabada gruptan suatta vardı.Çok şükür ufak sıyrıklarla atlattık.Biraz suatın kafasında dikişler var :) hepsi o . kıramadık herifin koca kafasını :) .Müzik işleri bu sene biraz 2. hatta 8. plana geriledi .Kaza sonucu borçlarım 2 ye katladı .Artık c.tesi pazar dahil yakaladığım her işe asılıyorum Umarım seneye çıkarım bu borçlardan. Ha bu arada klima ile ilgili bir iş duyarsanız bana haber verin :)

sanırım virane kayıtlarıda seneye kaldı :( aslında iyice pişiyorda güzel olacak . zaman bulursam hemen kayıt alacam . birde sanırım astrahana bir single kayıt alacağız sanırım yeni şarkıymış ertu öyle söyledi.bakalım görüşmek üzere şimdilik bay bay

Yuss
Ailenizin klima tamircisi
FamilyAC Maintenance Kumpanyası

selam

teşekkürler midnight . sensizlik ve diğer şarkılar biraz acemilik çektiğim şarkılardı . eksileri bol olan şarkılar . sözler ve müziklerde oturmayan bi sürü yer var . ama sensiziliği yazan GÖKDEMİR di ondandır :) diğerlerini ben yazdım uyarladım :) abi VİRANE kaydıyla bunların hepsini affetireceğim zaman bulupta bir rec tuşuna basabilirsem.Ama başarılı bulmana sevindim.
sizde sanırım 5 çeker grubusunuz.imzadaki linkten biraz baktım . sanırım blues eğimlki kardeş bir grup :) ankarada bir konser olursa haber verin gelip bir dinleyelim.Başarılar dilerim sizlere görüşmek üzere

YB
BaKKaL DuRaGi

selam arkadaşlar

uzun zamandır msaj atamıyoruz.Kurban bayramınızı kutlarız . Umarım herşey yolundadır. Müzik dolu günler dilerim . İnşallah 2007 yılı Bakkalduragi için bir albüm yılı olur

vay dostum demek şafak 001 . bitmiş be yaa . hatta burdasın dır da sen şimdi . hocam bi ara gitarları parlatalım be yaa . kulağımızın pası gitsin . işlerim çok yoğun seni ararım hoşçakal

Selam arkadaşlar

çok çok uzun zaman oldu . grup ortalarda yok . bizimkiler evlendiler . bir ben kaldım . şimdilerde işler çok yoğun ama 2 şarkım duruyor 05 yılından bu yana . 2 şarkıyı bitirip yola devam etmek istiyorum . bu arada astrahan metin(Osman) askere gitti . kendisine hayırlı görevler diliyorum. 6 ay kısa dönem istanbula çıktı. Ben işlerimden dolayı çok ilgilenemiyorum müzikle ama içbir zaman aklımdan çıkmıyor :) umarım yeni şarkılar güzel olacak . umarım buralarda epeyce buluşuruz . herkese saygılar

Yusuf BAŞ

selam

son mesajdan bu yana you tube,facebook icat olmuş:)

biz aktif olmasakta bir şarkı demosunu facebookta yayınladık.umarız beğenirsiniz.

http://www.facebook.com/#!/home.php?sk=group_197697930243947&ap=1

virane nihayt son hallerine büründü.facebook sayfamızdan görüşler bekliyoruz.saygılar.

bluesman isimli ingilizce şarkı için record hazırlıkları başladı.ön çalışmalar bitirildi.şimdi davul kaydı alınacak.sıkı blues olacak.ilgilenenlere duyurulur

Geri