Rock Müzik Eğitiminde Devrim. Böyle Paylaşım Görmediniz

#1
En ünlü rock gruplarınıın şarkılarında orjinalliğini kaybetmeden gitaristin veya bateristin yerine çalın. Kendi yapıtım ve ilk defa paylaşıyorum. amerikadaki çoğu forumda paylaştım ama buraya vermeye her zaman korktum. a deseniz engelliyorlar sonrada gelişmekten bahsediyorlar. neyse aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. bunu dünyanın hiçbiryerinde bulamazsınız. Ücret falan talep etmiyorum paylaşım olsun yeter.

http://emrekoska.blogspot.com/ bu linkten indirin.
 
#2
dostum bu dediğin backing track değilmi? yani mesela gitarı sen çalıyorsun onun haricindeki herşey orjinalindeki gibi. bu zaten öncedende vardı. bir çok coverlar böyle yapılıyor seslerın karışmaması için.
 
#4
İlk ben buldum demiyorum tabi düşünce kapasitesi tekerleklerle sınırlı olunca doğaldır sanırım. Ben bu halde forumda hazır olarak dağıtıyorum ve bunu kimsenin yaptığını görmedim ayrıca ses kaliteleri oldukça yüksektir 8 yıldır bi firmada ses mühendisliği yapıyorum. kayıtları karşılaştırınca ne kadar kaliteli olduğunu anlayacaksınız ve ilk defa bu kadar kaliteli backing track ile çalışacaksınız
 

Üst