L-manyak,Kemik ve benzeri dergiler.

Sizin bir karikatür dergisinden beklentiniz nedir anlayamadım,acıkcası garipsedim.Lombak zaten sacma sapan bir dergi ona lafım yoq ama L-Manyak için aynı şeyleri soyleyemecegim .. Son derece guzeldi son sayıları mok atmanın hic alemi yoq.

Iverson demiş ki:
Sizin bir karikatür dergisinden beklentiniz nedir anlayamadım,acıkcası garipsedim.Lombak zaten sacma sapan bir dergi ona lafım yoq ama L-Manyak için aynı şeyleri soyleyemecegim .. Son derece guzeldi son sayıları mok atmanın hic alemi yoq.

Dostum l-manyak lafım yok sadece robınson ve cabbar olmadığın için biraz sinirlendim.

Iverson demiş ki:
Sana Penguen ve Kemik okumanı tavsiye ederim.O zaman belki L-Manyağın eski ekibinin oralarda olduğunu ve ne kadar kötü olduğunu anlarsın

Beni bu dergilerden (eski ilgime nazaran) soğutan en büyük olay da hiç şüphesiz bir serisinin bir ay ki sayıda olup ondan sonra ki bazı sayılarda olmamasıdır. Deli ediyorlardı beni. Daha sonra uzun bir boşluğa girmiştim; hemen hemen hiç almıyordum. İstisnalar dışında yine de eskisi kadar aktif olduğumu söyleyemeyeceğim. Bazı şeyleri okumak için 1 ay boyunca hevesle bekleyen insanları hayal kırıklığına uğrattıklarında ne elde edeceklerini sanıyor bunlar? Tamam bazı sorunlar olabilir ama zamanında 6-7 ay çıkmayan seriler hatırlarım. Her şeyde olduğu gibi burada da istikrar lazım.

dream_cather demiş ki:
bende bütün serisi var adamın hayranıyım ama ortalıkta yok nedense eskişehirde piknik var oda orada olacak eskişehiden birisi sorsun bakalım neden yazmıyomuş

harbi yav biri sorsun...çünku okurlardan gelen mektuplarda da bu konuya değiniyorlar ama bi şekilde cevap geçiştiriliyor...en iyisi bu şekilde...

izmir deki en büyük karikatür arşivi benim odamda sanırım :) her dergiyi hiç kaçırmadan alan biriyim gerçekten abartmadan söylüyorum 2 kitaplık kadar

Bi dakka ya ben yanlış okumuşum 2 kitaplık kadar mı? ben 2 kitap olacak kadar anladım heheh! bravo valla.....ben 4 senelik bi okurum!ama butun dergilerin okuruyum....ama seninki kadar olmadı? sden bi 8-10 senelik bi arşiv yapmışsın sanırım...

ben kendimi bildim bileli bu dergileri okudum ve devamda ediyorum dediklerinizden bazılarına katılıyorum.leman eskisi kadar komik değil hatta iğrenç oldu sadece siyasi espirilier var l-manyak zaten bitti gibi bişe robinson,cabbar olmadıktan sonra bi işe zaten yaramaz leman grubunun en büyük hatası çok önemli çizerlerini kaybetmesi oldu.penguen bence şimdiye kadar çıkan en komik dergi olmuştur özellikle yiğit özgür ve ersin karabulut ikiside acayip adamlardır,bi arkadaşında dediği gibi kemik de bişey aramak hatta olur çunku kemik günü kurtarmak amaçlı yapılan bi dergidir espirileri çok komik ama sadece o anda komiktir 2 saat sonra unutulur ama penguende bole bir şey söz konusu bile olamaz

Geri