Rocky

Bu sefer Rocky'nin ölmesini bekliyorum. Zaten Adrian 5. ile 6. film arasında bir yerde ölmüş olacakmış. Bu son film olacaksa Rocky ölüp Adrian'a kavuşmalı.

Rocky ringte ölür sanırım bu filmde artık çünki iyice yaşlanmış olarak cıkıyor ringlere ve o malum olan hastalığıda var eh o hastalığın üstüne onlarca mac yaptı ve iyice yaşlandıda artık. Böyle olabileceği tahminin yürütüyorum ama umarım olmaz ve bu filmin 7. sinide görebiliriz...

Bir "geri dönüş" filmini tekrarlayacaklarını sanmam. Altıda biter bu seri. Ben de Rocky'nin ölmesinden yanayım. Hatta daha da efsaneleşmesi için William Wallace gibi idam da edebilirler, güzel olur. :LOL:

oldu kraliçe versin emride :) uzun bacaklı johnda onun ölümüne tekabül gebersin :) hatta efsaneleştirmek için onu dahada fazla kurşuna dizsinler (asker misali) :D... Ringte ölmesi zaten yeterince efsaneleştirmiş olur onu ;)

Filmden beklediğim birkaç sahne daha var benim.
Örneğin Saddam'ınki gibi yıksın o zenci bebe Rocky'nin heykelini. Süper galeyana gelir halk.
Bir de Rocky ölmeden önce gri eşorfmanlarını giymeli, beresini takmalı, merdivenleri hırsla çıkmalı, en tepede de "Huuuuaaaağğğ" diye bağırmalı, kamerada etrafında 540 derece dönmeli...

Fragmanı bende izledim ancak dövüşle ilgili net görüntüler olmaması beni aşırı derece meraka düşürdü ve karamsar bir bakış açısı yakalattı sonunda kötü birşey olacağına dair...

ilki gerçekten baya iyi rivayete göre senaryo staloneye aitmiş omu yazdı başkasımı yazdı bilmiyorum ama efsanevi boksör rock nin hayatından alıntılar olduğu kesin...

Geri