Rocky

Beklemeyelim yaa cidden çok kasttı beklemek...
Düşünsene çocukluğunda sana hayaller kurturan ve bana boks denilen ne menem bir spor dalını yaptırmış bu filmi dahada beklemeyelim.
Bir insanın hayaller kurmasının ve her zaman yepyeni fırsatlar yakalayacağını gösteren, hayatın karmaşasını gösteren, herşeyin ikilemler çerçevesinde sergilendiği ama sonu hep mutlu bitmiş bu filmi beklemeyelim...

bı filmin cekıleceğinı duyduğumda yok canım daha neler yıne mı dövuscek yasına rağmen dedım ama dusundukce o bı klasık o bı nostalji ya beklıorum merakla

Atalay demiş ki:
Gerçekten merak ediyorum. Şimdi Rocky yine dövüşecek miymiş? Vay be!
morgaine demiş ki:
bı filmin cekıleceğinı duyduğumda yok canım daha neler yıne mı dövuscek yasına rağmen dedım ama dusundukce o bı klasık o bı nostalji ya beklıorum merakla
Bir yerde okduğum ya da izlediğim kadarıyla Rocky artık dövüşmüyor. :) Kendisi bir boks antrenörü olarak karşımıza çıkıyor filmde. Muhtemelen böyle...

Sevgiler...

Rocky antrenör değil, dövüşüyor. Ama aynı ilk filmde olduğu gibi filmin çok küçük bir kısmını oluşturuyor dövüş. Üçüncü ve dördüncü filmler gibi sırf dövüş üzerine kurulu değil. İlk filmin havasını yakalayabilen tek Rocky filmi bence.

Sanki antrenörlük yapıyormuş gibi geldi bana gördüğüm sahnelerden. :) Hiç dövüş sahnesine denk gelmedim mesela. Neyse, hele bir girsin vizyona da, o zaman göreceğiz zaten.

Sevgiler...

Sadece ilk filmin soundtrackini aldım, çok zaman önceydi zaten. Hani tek şarkı için bir heves olur, işte öyle bir şeydi. Şimdi kim bilir nerede albüm. Tozlanıp gitmiştir. :)

Sevgiler...

silent_guitar Eye of the Tiger 3. filmde geliyor benim bildigim kadariyla. Ilk 2 filmde yok ve bu son cikanda da duydugumu hatirlamiyorum. Bir sekilde derleme toplama bir cddir senin o aldigin tum Rocky serisini kapsayan.

Ben sevdim gercekten ve Sly abimiz halen guzel dövusuyor ve iyi kas calismis. Gerci bazi yerlerde burusmalar falan kötu duruyordu ama yakinlastirma ne iyi ki yapilmamis :) Eger en iyiden en kötuye siralarsam eger 1, 6, 4, 2, 3 ve 5. 5. filmi gerci ben seriden saymiyorum cok ekstra ve gereksiz bir film gibi geliyor bana o :)

CedriX demiş ki:
silent_guitar Eye of the Tiger 3. filmde geliyor benim bildigim kadariyla. Ilk 2 filmde yok ve bu son cikanda da duydugumu hatirlamiyorum. Bir sekilde derleme toplama bir cddir senin o aldigin tum Rocky serisini kapsayan.
Sen böyle söyleyince bakma ihtiyacı duydum. :D Hakikaten de dediğin gibi derleme bir soundtrack albümmüş bu. :)

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
Atalay demiş ki:
Gerçekten merak ediyorum. Şimdi Rocky yine dövüşecek miymiş? Vay be!
morgaine demiş ki:
Bir yerde okduğum ya da izlediğim kadarıyla Rocky artık dövüşmüyor. :) Kendisi bir boks antrenörü olarak karşımıza çıkıyor filmde. Muhtemelen böyle...

Sevgiler...

dövüşüyor hemde nasıl dövüşüyor :) lakin sonunda ne yenebiliyor ne de yeniliyor tüm şevkinizi kaçırıyım...

Geri