Guitar Rig 5 Pro Kullanan!

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda Mystery of Scarlett tarafından 25 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

 1. Şuan Guitar Rig 3 kullanıyorum. Kendi oluşturduğum presetlerim var. (Ayrıca YNGW, S.Morse presetleri ile bayağı bir oynadım ve kayıt ettim.) Ancak şimdi Guitar Rig 5 Pro çıkmış. Kullanan varsa, program hakkında bilgi verebilir mi? Gelişmişlik açısından ne durumdadır?
   
 2. m-audio bx5a monitorlerle kayıtta kabin modellemeleri yerine IR yükleyerek kullanıyorum...
   
 3. IR'leri Guitar Rig bünyesinde mi kullanıyorsunuz yoksa IR'leri VST olarak çalıştırmak için başka bir program mı kullanıyorsunuz?
   
 4. guitar rig 5 te IR yüklemek için Reflektor (R ters yazılı) aletini kullanabilirsiniz...IR lar için de guitarhack impulses ile başlanabilir...güzelleri ücretli tabi...benim bir demo kaydım var guitar rig 5 ile yanlız 5 kanal gitar ve mixten geçmiş halidir---> http://dl.dropbox.com/u/45614092/uyan.mp3
   
  TheExtremist bunu beğendi.
 5. Çok teşekkürler ,dediklerinizi inceleyeceğim.Bende amfiden Preamp sinyali alıp IR'dan geçirmek istiyorum.Sonuç nasıl olacak merak ediyorum açıkçası.
   
 6. Az evvel denedim,4 e ek olarak eklenmiş yeni banklar var oldukça başarılı synt tonlar var, inceledikçe detayları paylaşırım.
   
 7. Çok sağol dostum.. Açıkçası GR4 ü beğenmemiş, birazda presetlerle uğraşmak istememiştim. 3.versiyonu idare ediyordu. Ancak Amplitube 3 le kıyasladığımda crunch ve lead tonları pek başarılı değildi. Yani o deep lead tonunu bir türlü alamamıştım diyeyim. Artık eve dönünce şöyle etraflıca bi kurcalarım heralde...
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş