Bana Cubase Ve Pluginleri Dvd'ye Aktarıp Satabilecek Olan Var Mı ?

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda Gürkan Zengin tarafından 27 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

 1. Başlık yeterince açık arkadaşlar .. İlaçlı kullanan arkadaşlar cubase i , DVD ye atıp bana yollayabilirlerse inanılmaz sevinirim.
  Ücret talep edilirse , verebilirim..
  18 gb veri internetten inmiyor çünkü..
  Lütfen biri yardımcı olsun ..
   
 2. Nasıl inmiyor internetten anlamadım?
   
 3. İnternet hızım pek iyi değil , ve büyük ebatlarda .. Malesef download edecek vaktim yok dostum ..
   
 4. versiyon ve istediğin plug-inleri yazarsan yardımcı olurum ,, ücrete gerek yok :) sadece izmirde değil isen kargoyu karşılarsın
   
 5. Pluginlerden anlamam ancak Cubase 5.1.2 (6.42 gb) versiyonunu indirebilirim. Ayrıca istanbuldaysan elden alabilirsin. Böylece kargoda vermemiş olursun.
   
 6. Arkadaşlar çok çok çok teşekkür ederim .. Bende size bi askı ya da bir takım tel hediye ederim şu işimi halledersiniz.. Kargo parasnı falanda öderim ..

  İstediğim versiyon 5.1.2 , plug in ler de .. Synth , Davul için ez drummer , Bir de bass gitar için ne gerekiyorsa artık ..

  İnanılmaz mutlu olurum , küçük çaplı bir hediyede yollarım size , çam sakızı çoban armağanı..
   
 7. cubase 5 ve plug in leri ,, bir kaç synth davul için ez drummer ve addictive ,, bass gitar için de trilogy ,, hazırlamaya başlıyorum yarın ,, sanırım pazartesi de çıkartırım kargonu ,, karşılığında gerçekten bir şey göndermene gerek yok ,, bana öm ile adres göndermen kafidir
   
 8. Dostum sana ne kadar teşekkür etsem az eğer gerçekten bana tüm bunları yollarsan inanılmaz bir yükün altından kurtulmuş olurum .. Hemen yolluyorum özel mesajla.. Umarım bir gün bir alışverişte , ya da bir yerde bir şekilde kıyağım dokunur sana..
  Gerçekten çok teşekkür ederim ..
   
 9. rica ederim ,, dünya küçük belki bi gün bi kahve ısmarlarsın denk gelirsek :))
   
 10. Zevkle :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş