Bana Cubase Ve Pluginleri Dvd'ye Aktarıp Satabilecek Olan Var Mı ?

Başlık yeterince açık arkadaşlar .. İlaçlı kullanan arkadaşlar cubase i , DVD ye atıp bana yollayabilirlerse inanılmaz sevinirim.
Ücret talep edilirse , verebilirim..
18 gb veri internetten inmiyor çünkü..
Lütfen biri yardımcı olsun ..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar çok çok çok teşekkür ederim .. Bende size bi askı ya da bir takım tel hediye ederim şu işimi halledersiniz.. Kargo parasnı falanda öderim ..

İstediğim versiyon 5.1.2 , plug in ler de .. Synth , Davul için ez drummer , Bir de bass gitar için ne gerekiyorsa artık ..

İnanılmaz mutlu olurum , küçük çaplı bir hediyede yollarım size , çam sakızı çoban armağanı..

cubase 5 ve plug in leri ,, bir kaç synth davul için ez drummer ve addictive ,, bass gitar için de trilogy ,, hazırlamaya başlıyorum yarın ,, sanırım pazartesi de çıkartırım kargonu ,, karşılığında gerçekten bir şey göndermene gerek yok ,, bana öm ile adres göndermen kafidir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum sana ne kadar teşekkür etsem az eğer gerçekten bana tüm bunları yollarsan inanılmaz bir yükün altından kurtulmuş olurum .. Hemen yolluyorum özel mesajla.. Umarım bir gün bir alışverişte , ya da bir yerde bir şekilde kıyağım dokunur sana..
Gerçekten çok teşekkür ederim ..

Geri