Ibanez 3020?

bişi sorcam bu sunburst olan gitarı siyaha boyasak bi sorun cıkarmı aldıktan sonra, yani farkedilirmi renk değişikliği fln? Renginden rahatsız oldumda açıkcası en son bole bisi yapabilirim..

graffit demiş ki:
normal bi rg 1570 ile arasında baya fark olur bence modifiye edilmiş bi rg 1570 ile karşılaştır tabii dediğin gibi zevk meselesi bu işler kaç tane rg var sende modelleri ne?

2 tane var 3120 ve 370dx.370dx dimarzio modifiyeli yalnız Kore diye küçümseme oldukça kaliteli bir gitar.Bir tane de 570 vardı 650 dolara satmıştım bir arkadaşa.

batuj demiş ki:
bişi sorcam bu sunburst olan gitarı siyaha boyasak bi sorun cıkarmı aldıktan sonra, yani farkedilirmi renk değişikliği fln? Renginden rahatsız oldumda açıkcası en son bole bisi yapabilirim..

ya deli misin gitarın rengi süper bence boyatırsan yazık edersin

Stormcrow demiş ki:
batuj demiş ki:

Gördünmü hiç acaba merak ettimde? Elinde olanlar resimden cok daha iyi diolar. En son çare olarak düşünüyorumda..

Boyanır yani olmuycak şey değilde gitarın parçalanması falan gerekiyo. Bilmem kıyabilcenmi :) Boyası kaldırılcak falan yani. Pek bulaşılcak iş değil bana sorarsan tabi sen bilirsin

vazgeçtim eğer parçalancaksa :) o güzelim aleti ellettirtmem bile ama su humbuckerları singlea indiren switchi ilerde yaptırtabilirim belki hele bi gitar gelsinde :) buyuk olasılıkla ben alamadan fiyatlar eski haline gelir sülalemde bedevide yok ama hep bole oluo..

bende rg 2550ex var gercekten super bir gitar bulabilirsen tavsiye ederim ama eger yoksa 1570 al derim 2 tanede manyetik aldınmı olay biter artan parayada iyi bi anfi yada iyi bi efekt prosesor alırsın ;)

benim esas planım oydu zaten 2550ex uretimden kalktıgı için alamıorum, yoksa aylardır onu kovalıyorum :( bedevi şansı var bende

batuj demiş ki:
Stormcrow demiş ki:
batuj demiş ki:

Gördünmü hiç acaba merak ettimde? Elinde olanlar resimden cok daha iyi diolar. En son çare olarak düşünüyorumda..
yo yakından görmedim ama
resmine zoom yapıp baktım falan music123.com dan
çok güzel yani
tabii bu biraz da kişisel beğeni meselesi ben güzel derim başkası kötü der
headstockta gövde ile aynı desen falan bi ara bayağı kafaya koymuştum alacaktım ben bu gitarı sonra dediğim gibi jem7dbk da karar kıldım

Arkadaşlar bende bu ara bi ibanez alcam kafamda 1550 var. denedim güzel gitar valla ama bilmiyom 1200$ mı neymiş onun yerine tavsiyeleriniz olurmu?

graffit demiş ki:
1570 le 3120 nin klavyesi filan herşeyi aynıdır sadece manyetik farkı vardır onuda 170 dolara telafi edebilirsin yani 1570 bence cok mantıklı bi gitar tabiki 3120 nin görüntüsü 1570 de yoktur ama 1570 çok daha mantıklı bir seçim bence

aralarındaki en büyük fark 3120 neckthru(yekpare) bu rahatlığı çalmayan anlayamaz...1570 mantıklı bir gitar olabilir...ama oktavda 3120'nin neckthru rahatlığını kesinlikle yakalayamaz bolt-on kalınlığıyla...

Neck-thru hadisesi...
rg_neck.jpg

Geri