Voodoo Lab Pedal Power Yardım

selam,
foruma baktım ama aradığım cevabı bulamadım..

öğrenmek istediğim, elimdeki 2 tane 12v( tc nova delay ve hughes&kettner tube factor) ve 7'ye yakın 9v ile çalışan pedallarımı, voodoo lab'in pedal power ürünlerı ıle besleyebılırmıyım.. yada 12v pedallarım 3e 4e çıksa voodoo lab ile hepsini(9v'lar da dahil olmak koşuluyla) besleyebilirmiyim?

az biraz anladığım kadarıyla pedallar arttıkça power supplylar da artmak zorunda..

birde yıldırım marka powerlar ilk başta randıman versede,edindiğim tecrubelere gore çok çabuk bozuluyorlar ve asla tonlar istenilen gibi olmuyor..

şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...

Voodoo Lab'in 3 farkli modeli var, birinde 1, digerinde 2 12V cikis var, onlar da 9V ile ortak (yani o anda ya 9V ya 12V oluyor o cikis).
Birkac sey yapabilirsin,
1 - Yetmedigi zaman eskinin yanina yeni bir Voodoo Lab almak, masrafli cozum tabi :)
2 - Sunlardan deneyebilirsin:
DV020_Jpg_Jumbo_150472.jpg

http://www.musiciansfriend.com/guit...right-angle-daisy-chain-cable/150472000001000
Buyuk ihtimalle Voodoo'nun cikis gucu birkac pedali besleyebilecek seviyede olur, Boyle bir cozum calisabilir, ama sorunsuz calisir mi onu bilemem.

3 - 12V pedallarini kendi adaptorleri uzerinden calistirip 9V olanlari Voodoo'ya baglayabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
cok sagol yardimin icin.. yalniz voodoo lab `isolated` urettigi icin, cogaltici uclarda yine dip gurultusu ve benzer problemler olabiliyormus amper degerlerine gore :) 500 tl`ye yakin para harcayip, ayri ayri fis kullanmakta gereksiz oldugundan en iyi cozumun, pedallardan anlayan bir elektrik teknisyeni ile `custom` birsey yaptirmak olduguna kanaat getirdim. problemimi cozdugumde buradan yazacagim..

cok sagol yardimin icin.. yalniz voodoo lab `isolated` urettigi icin, cogaltici uclarda yine dip gurultusu ve benzer problemler olabiliyormus amper degerlerine gore :) 500 tl`ye yakin para harcayip, ayri ayri fis kullanmakta gereksiz oldugundan en iyi cozumun, pedallardan anlayan bir elektrik teknisyeni ile `custom` birsey yaptirmak olduguna kanaat getirdim. problemimi cozdugumde buradan yazacagim..
"Sorunsuz calisir mi bilemem" derken dip gurultusu problemini vs kastetmistim zati. :) Eger elinde 18V'lik pedallar varsa bence Dunlop Power Brick'e de bak, 7 9V'luk ve 3 18V'lik cikis var, 12'leri kendi adaptorleri ile kullanman gerek ama. Yada dedigin gibi custom yaptiracaksin, ama o yolu secersen 18V'lik cikis da istemeyi unutma, mesela MXR EQ 18V ile calisiyor.

Çok iyi izole edilmiş dip gürültüsünden uzak,kablolarla uğraşmayacağın ve istediğin gibi ayarlamalar yapabileceğin aynı zamandada yer kaplamayacak kullanışlı bir power supply istiyorsan şu adrese bir bak derim.Buradaki ürünlerle sınırlı değilsin istediğin powerı yaptırabilirsin.Kesinlikle dip gürültüsü problemi yok.
http://www.alengeere.com/accesories.html

Çok iyi izole edilmiş dip gürültüsünden uzak,kablolarla uğraşmayacağın ve istediğin gibi ayarlamalar yapabileceğin aynı zamandada yer kaplamayacak kullanışlı bir power supply istiyorsan şu adrese bir bak derim.Buradaki ürünlerle sınırlı değilsin istediğin powerı yaptırabilirsin.Kesinlikle dip gürültüsü problemi yok.
http://www.alengeere.com/accesories.html
fiyat listesi koymamışlar sanırım

Geri