N-GAGE Bilgilendirme bölümü.

Sevgili Moderatörümüz eski n-gage başlığını daha 10. mesajda gereksiz bi muhabbete dönüştüğü ve n-gage hakkında bilgi vermekten uzaklaştığı için sildi.

Sanki sitedeki tüm muhabettler bilgi verme amaçlı ve hepsi gerekli.

İşte N-GAGE hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bölüm.Bu topik gayet ciddi dir lütfen sulandırmayalım.

N-GAGE in kendisi
n-gage.jpg

Teknik özellikler
Yüksek performanslı 3 boyutlu mobil oyunlar
Oyunlara uygun tasarım ve özellikler
Bluetooth kablosuz teknolojisi
Dijital müzik çalar ve kayıt cihazı
Stereo FM radyo
Multimedya mesaj iletişimi
Tam e-posta desteği (IMAP4, POP3, SMTP, MIME2)
XHTML tarayıcıyla içerik görüntüleme
EGSM 900/GSM1800/GSM 1900 şebekeleri için tri-band cep telefonu
Birden çok uygulamanın aynı anda çalıştırılmasını sağlayan Seri 60 kullanıcı arabirimi (UI)
MP3, AAC, MIDI ve WAV zil sesleri
GPRS üzerinden WAP
Tüm özellikler
TASARIM

Boyut
Metrik:
- Ağırlık: 137 gr (standart batarya dahil)
- Ebatlar: 133,7 x 69,7 x 20,2 mm, 139cc

ABD:
- Ağırlık: 4,83 ons
- Ebatlar: 5,26 x 2,74 x 0,80 inç

Oyuna Özel Tasarım
- Oyun kumandaları, iki elle kullanılacak şekilde tasarlanmıştır
- Beş yönlü kumanda, oyunlarda sekiz yönlü olarak çalışır
- Dahili titreşim özelliği (oyunlarda kullanılmaz)
- Oyun sesleri için IHF hoparlör

Ekran ve Kullanıcı Arabirimi
- Aydınlatılmış, yüksek karşıtlığa sahip, tam grafikli renkli ekran (176 x 208 piksel boyutunda)
- Beş yönlü kaydırma tuşuna sahip, birden çok uygulamanın çalıştırılmasına olanak tanıyan Seri 60 grafikli kullanıcı arabirimi
- Ayrı uygulama tuşu, müzik ve radyo kısayol tuşları, vurgulanmış oyun tuşları

OYUNLAR

Etkileşimli Oyunlar
- Oyun kartlarında (MMC), markalı AAA kalitesindeki oyunların kataloğu
- Tek oyunculu oyunlar ve Bluetooth kablosuz teknolojisi üzerinden yerel çok oyunculu oyunlar

MÜZİK

Dijital Müzik Çalar
- AAC ve MP3 dosyaları için dijital müzik çalar
- Ses kaydı için stereo hat girişi (analog)
- USB kabloyla uyumlu PC'den müzik dosyası yükleme
- Müzik çalar, radyo ve sesli aramalar (mono) için Hi-Fi stereo kulaklıklı mikrofon seti
- Analog stereo hat konnektöründen ve radyodan kayıt yapabilen entegre kayıt cihazı (AAC)
- Ahizesiz kullanım hoparlörü
- Müzik çaları başlatmak için kısayol tuşu

Şimdilik bu kadar.Umarım topic silinmeden aleti tanırsınız.

mor ve pipisi konuyu bulandırıp durma baba. :evil:
Benim sorum şimdi bende orjinal batarya var bide dandik kırmızı batarya aldım 15 milyona ama şu an çöktü gibi bişey malum n-gage de 2 batarya taşımak farz gibi bişey orjin alsak ne tutar yan sanayi iyi ucuz dediğiniz iyi bir şey varmı?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
orjin batarya 40 60 milyon falandır sanırım. öle hatırlıyorum.

en iisi yan sanayii ye devam etmek. orjin bittikçe sahte yi takacaksın. akşama idare etsin diye.

60 verilmez bence.

fordcan demiş ki:
mor ve pipisi konuyu bulandırıp durma baba. :evil:
Benim sorum şimdi bende orjinal batarya var bide dandik kırmızı batarya aldım 15 milyona ama şu an çöktü gibi bişey malum n-gage de 2 batarya taşımak farz gibi bişey orjin alsak ne tutar yan sanayi iyi ucuz dediğiniz iyi bir şey varmı?

biiiiiiiir konuyu bulandırmıyorum sadece up yapmaya çalışıyorum....

ikiiiii yan sanayi bataryaları bence orjinal batarya gibi kullanma şarj et ve at cüzdana orjinali kullan bitince ban genelde eve yaklaştığım zamanlarda şarjım bitiyor en fazla günde 1-2 saat kullanmak zorunda kalıyorum bataryayı...

ayrıca 15 milyon fazla vermissin ya bataryaya eminönünde 5 m,lyon ve adam gibi çalışıyoo

Bu yazıdan sonra bayramda eminönüye gitme fırsatım oldu orjinal bataryaya 17.5 ytl dediler.Fakat kapak ve vb ürünleri pek bulamadım.
bu arada pop up yaptırcam derken konuyu çöpe taşıtma :idea:

n-gage ve 3300 üretimden kalktı ve ben simdi hdd-2 kulaklığını bulamıyorum bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim.. ve n-gage in 11 tane blz seklindeki oyunu imesh kullanarak bulmak mümkün ama sanırım artık blz ile oyunları fixlemiyorlar

DooBeR demiş ki:
n-gage ve 3300 üretimden kalktı ve ben simdi hdd-2 kulaklığını bulamıyorum bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim.. ve n-gage in 11 tane blz seklindeki oyunu imesh kullanarak bulmak mümkün ama sanırım artık blz ile oyunları fixlemiyorlar

arkdaşlar cepilan.com her türlü oyun var çok yararlı programlarda var bende deli gibi oyun indiriyorum ordan... :D :D

Geri