Okan Bayülgen

zaga ilk başladığı yıllardan beri izliyorum okan bayülgeni anlamak adına biraz yol katettiğimi düşünüyorum çoğu insana göre ukalanın biri ama ben keni adıma o adamla aynı zaman süreci içerisinde yaşadığıma memnunum vede yaptığı işleri beğeniyorum zaga , herkes bunu konuşuyor yada yaptığı filmler ve televizyon dizisi hakkında bişeyler yazın.. yada yazmayın.

bu adam çok zeki,ayrıca çok uyuzzzzz
esra ceyhan ın programında hatuna ağlatana kadar,zagada ünlüler çiftliği ve gelin-kaynana programlarına laf sokarken acayip gaza gelmiştim.....

zaga'yi izlemiyorum... unutkanlik, tembellik falan iste... denk geldim mi mutlaka izlerim yoksa.
oyunculuguna, ukalaligina ve ayar verisine diyecek yok :twisted:
herkes bunu konusuyor harika bir program. kesinlikle izleyin. son dönemde en çok keyif alarak izledigim program kesinlikle :!: :!:

okan zeki
okan ne iyi ne kötü biliyor
ne doğru ne yanlış onu da biliyor
okan çok ciddi bi adam
herkes bunu konuşuyor bence çok kaliteli bi program, zaga da öyle.. bu adam TVde televizyon çocuğu programını yaparken ilkokula gidiyordum şu an üniversite 3teyim bi insanın TVde bu kadar tutunabilmesi için gerçekten ne yaptığını biliyor olması gerekir ve bence Okan Bayülgen bunu en iyi başaran insanlardan biri.

Okan, iyi bir tiyatrocu, iyi bir sunucu ama biraz da özenti. Ayrıca kitlesini genişletmek için yaptığı saçmalıklardan sonra ondan nefret etmeye başladım.

Türk televizyon dünyasındaki elle tutulur 2-3 insandan biri... Onun gibi 5 kişi daha olsa Türk Televizyonları hem haber, hem şov, hem de tartışma programları açısından bir şeye benzerdi...

grinder demiş ki:
Okan, iyi bir tiyatrocu, iyi bir sunucu ama biraz da özenti. Ayrıca kitlesini genişletmek için yaptığı saçmalıklardan sonra ondan nefret etmeye başladım.
ne gibi bence özenilen adam o kitle genişletmek gibi bi derdi olmadığından bu kadar iyi ve seviliyo

spidera demiş ki:
grinder demiş ki:
ne gibi bence özenilen adam o kitle genişletmek gibi bi derdi olmadığından bu kadar iyi ve seviliyo
Bence var. Onun yaptığı iş çok eğlenceli ve komik. İnsanların hoşuna gidiyor. Burada bazı röportajlarda bazı sorulara verdiği alakasız cevapları yazmak istemiyorum, hoş olmaz.

Son zamanlarda Medya Arkası bölümünde yaptığı iğnelemeler çok hoşuma gidiyor. Özellikle bu haftaki bölümde Tgrt' deki sabah kuşağının dertlere deva bulan tarzı programında yaşanan olay ve sonrasında gelişen ''ekran karartma(ma)'' skandalı hakkında söyledikleri ve istenirse ekranın 2 saniyede nasıl karartılabileceğini ve rating uğruna yapılanların ne hallere geldiğini anlatan sözleri harikaydı.

Orkestrasının 2 haftadır giriş müziği olarak Breaking the Law' ın rifflerini kullanması da beni ayrıca mutlu ediyor. :)

bana tükürdüğünü yalayan birisi gibi geliyor. zeki olduğu konusunda şüphem yok ama çamur attığı, görüşlerine karşı olduğu insanları programına çıkarıyor. tolk şov adı altında medya maymunlarının kasetlerini, filmlerini reklam yapıyor.

Geri