Acil Yardım :) Adobe Au..

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda Pilot tarafından 7 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

 1. arkadaşlar kayıt aldım fakat mp3 e nasıl çevirecegim bilgisi olan varsa anlatabilirmi :)
   
 2. Kayıt ne formatında?
   
 3. hocam pedalı ses kartı olarak kullandım ve bir kaç kayıt aldım bunlar uygun yerlere zamanlamalarını falan koydum şimdi onların hepsi waw formatında ben hepsini birleştireren mp3 nasıl yaparım onu soruyorum :)
   
 4. Total video converter diye program var. En basit, en tatlı, en güzel ordan çevirirsin. Kurulum yaparsan, yardımcı olurum özelden.
   
 5. Wav To Mp3 Converter yaz Google'da, programlar çıkar zaten. Deneme sürümleri olanlar bazen tam çevirmezler. Ya da arkadaş söylemiş Total Vidoe Converter'ı da deneyebilirsin.

  Birden fazla ses dosyasını birleştirmek için ne tarz bir program lazım bilmiyorum ama "Mp3 Birleştirme Programı" diye aratırsan o tarz programlar da çıkar. O konuda bilgim yok.

  Belki ikisini de yapan programlar da vardır.
   
 6. sanırım ben yanlış anlattım hocam demın :) benim kastedmek istedigim. adobeden aldıgım kayıtı bilgisayara mp3 formatında nasıl kayıt edecegimdi :) yinede teşekkürler ::)
   
 7. Sorunun cevabı bu videoda olmalı...daw (digital audio workstation) tarzı programlarda kaydın çıktısını almaya audio mixdown deniyor başka programlara geçersen aklında olsun...

  http://www.youtube.com/watch?v=5XeMQwhYcls
   
  Pilot bunu beğendi.
 8. çok teşekkür ederim :) valla dünden beri bakıyorum bulamamıştım hiç :)
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş