Diplomatic Immunity - (Rock) - Ankara

eralp çok iyi davulcudur...zaten hepsi çok iyi müzisyenler bu kadar sene ankara'da ne kadar grup varsa metropolis'le john doe'yle birlikte hepimizi bu işe iten usta gruplardan biridir d.i.

Eralp'in davulculuğu konusunda bir şey diyemiyorum.. Kendisini wattz up'da görmeye alıştığımdan belki, diplomatic immunity'de yadırgadım ben şahsen. (hernekadar d.i 'yle olan uyumunun farkında olsam da). Ama teknik açıdan da asla olumsuz yorum yapamam Eralp için. Sadece gözler Barış'ı arıyor o kadar.. :)

ya bide şu var Alp askere gidecekti sanırım bu aralar gitmesi lasım...

Hadi davula birilerini buldular vıokali naapcaklar...

eralp in muzıgıne denıcek bı sey yk belki ama bu grup sevgili barısla özdeslesmis ve onunda davulcu kimligi tartısılmaz umarım tekrar dondugunde calısırlar

ıyyy yapmayın arkadaşlar ya ne Yusufu.. Kabus gibi hele bide Alp'in yerine ...

Wattz Up ta bile dayanamıyoruz, ki wattz upın müdavimi biz, artık gitmiyoruz. bence Diplomatic İstanbul'a gitsin daha iyi...

walla ysuf konusunda haklı olabılırsın hakkaten extreme durumlar dısında cok da dınlenılesı bı vokal dııl ama bnce ıstanbula gıtmelerını engelleyıcek bı durumsa yusufun vokalligi,tercih bu yönde kullanılmalı

:) valla eralp barışın askere gitmesi ile kendi kariyerinde muhteşem bir fırsat yakaladı. Özellikle çalarlarken ahmet ve Artun sürekli onu yönlendiriyolar.. eğitiyorlar.Ne mutlu eralpe...

Yusuf konusunda ise... bu hızla giderse Watzz Up die bir grup kalmayacak... nerde o kıvanç zamanındaki doluluk Manhattan dolar taşardı...

Şimdi Kıvancın yeni grubuna bakıyorum, iyi değiller ama buna rağmen hafta içi bir akşam olmasına rağmen kendi kitlelerini çekiyorlar.

Ben diplomatiği çooook seviyorum ve bence istanbula gtsinler... Mor ve ötesinden, dumanda neleri eksik... burada ankaradapiyasa kısır gidip kendi müziklerini yapsınlar bence... ONLAR ARTIK BAR GRUBU DURUMUNU AŞTILAR....

1. Eralp'in tapınılacak herhangi bir durumu olduğuna kesinlikle katılmıyorum. (Şahsi fikrim bu tabi..)
2. Aslında Limon haklısın belki İstanbul'a gitmeleri kariyer açısından daha iyi olur onlar adına...ama buraları da ihmal etmesinler...
3. Kıvanç'ın yeni grubu hangisiydi?

kilkenny demiş ki:
2. Aslında Limon haklısın belki İstanbul'a gitmeleri kariyer açısından daha iyi olur onlar adına...ama buraları da ihmal etmesinler...

Aslında bende hiç istemem ama Yusuf gibi bir kabusla çalacaklarına çalmasınlar...

Çok detone bir adam ya... bir insan her 3 şarkıda bir detone olmazki ya....

Yusuf konusunda Limon'a aynen katılıyorum.. Bir de Yusuf'un sesinde ve kendisinde bir ışık :idea: göremiyorum ben... yani nedense etkileyici değil gibi geliyor bana çok sıradan... Kıvanç da detone oluyordu vs. ama onda bir ışık vardı,elektriği iyiydi yani :) Alp'in ise hem teknik açıdan hem de sahne performansı açısından çok farklı bir yeri var, çok başarılı... Hernekadar arkadaşları olsa da umarım Alp olur da giderse Yusuf almaz yerini... :? Adam mı yok kardeşim başkasını bulsunlar 8)

kenny eralp knusundaki sahsı fikrin!! yardı bni gülmekten dewam et arkadas supersin dewam et ki zevk ve renk mevzusunu tartısmanın komikliğini bi kere de senden göriyim:pP
bu arada alp tatilde oldugunda karısıyla, yusufu cıkarmıslardı hem ifte hem gölgede, ona istinaden alp yine olmadıgında yusufun gelebilecegi ihtimali üzerine onu yazmıstım, sonucta ne kadar yırtınsanız da yusuf gelmesin die bişeyin degişecegini sanmıorum

deathcontess demiş ki:
kenny eralp knusundaki sahsı fikrin!! yardı bni gülmekten dewam et arkadas supersin dewam et ki zevk ve renk mevzusunu tartısmanın komikliğini bi kere de senden göriyim:pP
bu arada alp tatilde oldugunda karısıyla, yusufu cıkarmıslardı hem ifte hem gölgede, ona istinaden alp yine olmadıgında yusufun gelebilecegi ihtimali üzerine onu yazmıstım, sonucta ne kadar yırtınsanız da yusuf gelmesin die bişeyin degişecegini sanmıorum

Ben herhangi birşeyi tartıştığımı hatırlamıyorum. Sadece yapılan bir genellemeye (....tapınmaktayız eralp'e ")katılmadığımı belirttiğimi hatırlıyorum, zaten de bu saçmasapan konuda bir cevap alıp da tartışma olmaması için "şahsi fikrim" olduğunu belirtmiştim. Ama cevap atılmış tabi :p. Gülünecek herhangi birşey olduğunu da sanmıyorum, zira senden başka gülen de olmamış. Herneyse bu konuya bir nokta koyuyor ve de diplomatic'te Alp'in gitmesi zaten geçici bir süre için olacağından pek de bir sorun olmayacağını ümit ediyorum ama İstanbul'a giderlerse nasıl olacak bu iş Alp çalışıyor burada bildiğim kadarıyla işini mi bırakacak adam..

deathcontess demiş ki:

Valla aynı sorunu Wattz Up da yaşadık... Kıvanç ayrıldı.. derken yusuf geldi ve biz her hafta deli gibi grubu izleyen çoğunluk ki bu 10-15 kişilik bir grup uzun zamandır adım atmıyoruz.

İnsanlar gelmemeye başlayınca elleri mahkum başka bir vokal ararlar... tekrar söylüyorum :

Kişilik olarak belki Yusuf dünya iyisidir, ama vokal olarak kesinlikle iyi değil...hatta kabus gibi.

limon sana saygı duyuyorum :)cunku ankaradaki piyas anın icindesin butun grupları biliyosun dınlıyosun ve elestrılerınde bence yerınde:)
eralp konusu amma saptırıldı ya!!benım dedıgım muzıgı ıyı olabılır ama barıs gruba daya uygun bırı umarım kı buyuk bı ıhtımalde oyle olur gelınce tekrar onunla calısırlar.yoksa eralp tabıkı ıyı davulcu

uric demiş ki:
limon sana saygı duyuyorum :)cunku ankaradaki piyas anın icindesin butun grupları biliyosun dınlıyosun ve elestrılerınde bence yerınde:)

Ne diyiim efenim... tevecüünüz.. :)

Eralp elbette iyi bir müzisyen ama bencede ancak Barış yokken çalabilir ama Barış ayrı :)

Benim şahsi knaatim; Eralpin daha pişmesi gerekiyor...

Barış ise Diplomatik ile sanki daha bir bütünleşmiş....

Geri