Diplomatic Immunity - (Rock) - Ankara

burda diplomatıikten kimse konuşmuyormu merak ettim valla... tüm sayfaları okumadım ama ööle görünüyo.... bırakın arkadaşlar adamlar belki istemez bööle amatör grup sayfasında isimlerini..... onlar amatör flnda değil zati... :idea:

Kimse onlara amataörler demedi...

Sadece biz bu grubu çok seven dinleyenler olarak onlarla ilgili düşüncelerimizi paylaşmak için bu topici açtık...

Ama tanıdığım kadarıyla burdaki topice kızmayacak kadar mütevazi ve sevimli insanlar..

Eeee biliyosun Davul da askerde olan barışın yerine sahneye çıkıyor... Cidden çok sağlam çalıyor.. Watzz Up tada sever sayarız kendisini..

ender bilgilerini benle paylastigin icin saol.. :LOL: biliorum zaten de... neyse ya.. 8)

bu arada dun unplugged D.I. dinledim November`da.. cok keyifliydi.. son kez dinlemek guzeldi bu adamlari.. :cry: tavsiye edilir..

LiMoN demiş ki:
1. Kaldırdım...

2. alternatif rock, pop rock ve hard rock çalarlar, cumartesileri Gölge, Çarşamba Manhattan, Cuma İf'te çıkıyorlar.
Vokalde ; Alp DÜNDAR
Gitar+vokal ; Artun ERTÜRK
Klavye : Murat KÖSELİOÐLU
Bass : Ahmet TEKNECİ
Davul : Barış MENKÜER(Askerde) ywerine Eralp GÜVEN

3. Bunu öğrenmen için ancak zahmet buyurup izlemeni tavsiye ederim :)

Diplomatic Immunity çarşambaları Manhattan'da çalmayı bırakalı uzun zaman oldu:)

freddie_mercury demiş ki:
superler.. 4 yildir diplomatic dinlemeye gidiyorum.. adamlar cok basarililar.. sonucta hepsinin muzik alt yapisi son derece saglam.. artun`u zaten pamela`dan da tanirsiniz.. koci var ya :LOL: alp`in de opera alt yapisi oldugunu biliyorum.. sexy ve evli bi adam :p
uzun zamandir come undone, bed of roses, you don`t fool me, give in to me dinleyemedik onlardan.. 1 aydir da gidemiyorum zaten.. :(
21`inde gitmek lazim if`e..
don`t stop me now`i sadece ve sadece benim icin calarlar belirteyim 8)
bu arada manhattan`da cikmiyolar artik..

Koçi'nin hikayesi bambaşka bi hikaye:) Don't Stop Me Now konusunda yanılıyor olabilirsin:)

ben biliyorum!!! :p ehe
sole ki, istanbul`da tsunamizedeler icin bi yardim konseri var.. kargo, manga, pam, nev, mor ve otesi fln gibi gruplar var bu konserde.. e pamela olduguna gore, artun, alp, murat ve eralp de istanbul`da olacak.. bu yuzden programlari yok bu hafta.. (cuma da pam`in programi var galiba istanbul`da)
manhattan olayna gelnce.. atilmislar fazla is yapmiyo diye.. :(
[/b[/i]][/quote]

"Manhattan'dan atılmak" diye bi durum olmadı, olamazdı. Aslında biraz "siz kovmuyorsunuz, ben istifa ediyorum" durumu. "Atılmak" ya da "atmak" fiili Manhattan ve Diplomatic Immunity'yle aynı cümlede geçmez...zor.:)

bi duzeltme yapicam, bugun yani 04/01/2005 gunu, istanbul`daki eski manhattan yeni ismiyle vogue`da DIPLOMATIC IMMUNITY varmis.. yani pam`in programi degilmis o.. herneyse.. butun istanbullu arkadaslar, kacirmamanizi siddetle tavsiye ederimmm!!!

Her ne kadar geçmiş de olsa düzelteyim dedim, İstanbul'daki o mekanın adı Vox olup eski İstanbul Manhattan'dır.

thermodynamiclife demiş ki:
en son bundan iki veya 3 sene once dinlediimde bascilari Amerikan buyuk elciliginde calisan Amerikan bir abimiz idi...su an o yok grupta zannedersem...grubun diplomatic immunity (diplomatik dokunulmazlik) ismi de ordan gelir

Bahsettiğiniz kişi Paul Generelli olup annesi İrlandalı, babası İtalyan asıllıdır. 44 yaşında bir ikizler burcu olan Paul, şu an yanılmıyorsam George C. Marshall adlı Amerikan okulunda öğretmenlik de yapmaktadır. Kısa süre önce de Wattz Up'ın solisti Yusuf Akbuga'yla çalıştığı Flirt adlı grup yaz dönemi nedeniyle Koru North Shield'daki programını nihayete erdirmiştir....ve daha pek çok şey:)ama ne önemi var :D

Calavera demiş ki:
superler.. 4 yildir diplomatic dinlemeye gidiyorum.. adamlar cok basarililar.. sonucta hepsinin muzik alt yapisi son derece saglam.. artun`u zaten pamela`dan da tanirsiniz.. koci var ya :LOL: alp`in de opera alt yapisi oldugunu biliyorum.. sexy ve evli bi adam :p
uzun zamandir come undone, bed of roses, you don`t fool me, give in to me dinleyemedik onlardan.. 1 aydir da gidemiyorum zaten.. :(
21`inde gitmek lazim if`e..
don`t stop me now`i sadece ve sadece benim icin calarlar belirteyim 8)
bu arada manhattan`da cikmiyolar artik..

Koçi'nin hikayesi bambaşka bi hikaye:) Don't Stop Me Now konusunda yanılıyor olabilirsin:)
o zaman ben de sole diyim, bi cok konuda yanilmisim ben zaten.. gec oldu guc olmadi Allah`a sukur!!! (eski nickim freddie_mercury idi)

haohmaru demiş ki:
LiMoN demiş ki:
kilkenny demiş ki:
2. Aslında Limon haklısın belki İstanbul'a gitmeleri kariyer açısından daha iyi olur onlar adına...ama buraları da ihmal etmesinler...

Aslında bende hiç istemem ama Yusuf gibi bir kabusla çalacaklarına çalmasınlar...

Çok detone bir adam ya... bir insan her 3 şarkıda bir detone olmazki ya....

Arkadaşlar solistimiz Yusuf'a daha seviyeli eleştirilerde bulunun lütfen ayıp oluyo!!!!!!! :!: :!: :!:

Wattz'z up

Koray'cım, Yusuf şu Ankara piyasasında tanışmış olmaktan mutluluk duyduğum nadir adamlardandır ve fakat detone olduğunu, bazen kendini pek de duymadığını anlamak için absolut olmaya gerek yok sanırım. Seviyeli davranmak konusunda haklısın, bir şey demeye gerek yok elbet. Yine de sahnede durmayı bilen bir adam olduğunu düşünüyorum o ayrı. Şu an Ankara'da Alp Dündar gibi bir adamın yokluğunda yerini tutabilecek başka erkek vokal olmadığı da bir gerçektir ne yazık ki.

p.s:bu arada dün gece Murat Köselioğlu ayrı bir hava kattı programınıza, pek güzel oldu

Arkadaşlar kızmayın ama Artun'un hal ve tavırları bana çok itici geldi. Nası desem, şımarmış mı biraz.
Şov dünyası anladım da mütevazi olmak insanı olgun insanların gözünde küçültmez aksine büyütür. Küçük insanların gözünde belki "aa, bu da bizim gibiymiş, boşversene" düşüncesiyle olumsuz yansımaları olabilir. Dolayısıyla tavırları nedeniyle yaptığı işin benim gözümde pek değeri kalmadı.
Neyse, ben kimim ki, kalkmış koca starlar hakkında yorum yapıyorum.
Tövbe, tövbeee...

Geri